Merkür Retrosu Geliyor! Ne Yapmalı ya da Yapmamalıyız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mine-gunluler
   14 Ocak itibariyle artık bir çoğumuzun çok aşina olduğu Merkür Retro başlıyor. 4 Şubat tarihine kadar bizi iletişim ile ilgili konularda sınamaya, eski konu ve kişileri hayatımıza getirmeye devam edecek. Peki nedir bu Merkür Retro ? Ne yapmalı yada yapmamalıyız ? Öncelikle Merkür'ü anlatmak isterim. Merkür bizim iletişim dilimizdir. Düşünce , zeka, eğitim, ticaret gibi konuları temsil eder. Peki Retro ; Retro geri gitmek anlamında olsa da fiziksel olarak gezegenler kendi yörüngelerinde giderken geri gitmez. Teknik detaya girmeyelim burada:9 Ama Retro zamanlarında geri dönüşler zamanıdır. Merkür bir iletişim gezegeni olduğu için öncelikle bu dönemin en büyük sıkıntısı i-le-ti-şe-me-mek maalesef. Bu dönem içerisinde söylediklerimizi net söylemeye özen göstermeliyiz. Ama karşımızdakini anlamak için extra çaba sarf etmemiz gerekecek . Doğru anlatıp doğru anlamakta zorlanacağımız bu dönemde iletişime dikkat !!! Merkür Retro dönemleri iletişim araçları , elektronik eşyalar ile ilgili de sıkıntı, arıza dönemi aynı zamanda. Bu dönem içinde yeni elektronik alet alımı yapılmaz , evdekiler de elimizdekiler de bozulsa bu dönem içinde yenisi alınmaz aklınızda bulunsun. Yoksa uğraşır durursunuz bu yeni cihazlarınızla ... Son olarak en bildiğimiz konusu eskileri getirmesi. Eski kişiler bu dönemde gelir , eski konular bu dönemde yine gündem olur amaa bu dönemde eski kişilerde konularda hayatımıza alınmaz. Merkür Retroda gelen gider durmaz. Uzak durun eskilerden ... Yeni bir ilişki, anlaşma, imza, iş içinde uygun bir dönem değil... O zaman ne yapıyoruz. Retro dönemleri bize hayatımızda süregelen eksik işleri toparlamak için sunulan zamandır. Elimizdekileri toplayıp , tamamlayıp rafa kaldırmakla geçirmeliyiz bu dönemi yeni olan tüm başlangıçlardan uzak durmalıyız. En kolay atlattığımız ve iletişim problemi yaşamadığımız bir Retro Dönemi olması dileklerimle. Son meşhur Merkür Retro Sözüyle bitirmek istiyorum. "Ne Olur Retroda Dönme !!!" Sevgiyle Mine Günlüler Astrolog
    thetalentedmrripley
    Yanlış anlama özlediğimden değil, merkür retroda.
     fairytale-
     Gideni geri döndürme büyüsü falan mı bu retro
      asit
      Bu tarz işlerle bu denli uğraşıp da gerizekalı olmayanı çok çok azdır. Bu sebeple etrafının, iletişemediğin gerizekalılarla sarılı olması da normaldir bence. Laf antamayan, laftan anlamayan dingiller de salaklığını gezegene bağlar oldu.
       midnight-x
       Pardon merkür retrosu burdan geçer mi? Yoksa banliyö mü kullanalım
        ali-efe-giriz
        Beni ilgilendirmiyor.
         tsukyomi
         İşe retro zamanı başlamıştım, hala devam ediyorum. Birçok anlaşma, proje yine o zamana denk geldi, hiçbir olumsuz şey olmadı. Gerçek hayatta yaşıyoruz zira. Astrolog maaşları ne kadar bu arada?
          bright-wizard
          Bu aralar astrolog işi yaygınlaşması gibi
           kafatamircisi
           Merkür retro bile geldi sen gelmedin zalımın gızı🙄
            mrsnl33
            Gelsin bakalım
             zxcqwz
             Öncelikle hiçbir şey yapmayın. Yeni bir nefes almayın önceden boşalttığınız nefesi geri çekin. Yeni bir şey yapmayın. ŞİDDETLE UYARILIR, SAKIN YAPMAYIN.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.