Merkeze Uzak Lüks Ev vs Merkeze Yakın Eski ve Küçük Ev
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   merkeze yakın nispeten eski evde yaşayan biri olarak, merkeze uzak lüks evi tercih edeceğim kıyaslamadır. Her ne kadar merkezi bir yerde yaşanıyor olsa da, trafikten, gürültüden ve keşmekeşten asla kurtulamazsınız. En kaliteli zamanın evde geçirildiğine inanan biriyim, bu açıdan sakin ve huzurlu bir ev ortamı, hayatınıza olumlu yönde katkı yapacaktır. Altınızda araba olduğu sürece mesafeler azalır zaten. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, evinize gidiş yolunun kilit trafik güzergahında bulunmamasıdır. Oturacağınız muhiti buna göre seçerseniz, yolda geçireceğiniz süreyi minimuma indirgeyebilirsiniz. Ya da zengin olup merkezde bahçeli lüks evde yaşayabilirsiniz. Tercih değil ama yaşam sizin gibi. Peki sizce?
    ozlemiko_0
    Merkeze uzak lüks ev. Zaten merkezde olduğumuz halde sanki her dakika dışarıda mıyız? Sakin, lüks bir ev en iyisi
     me_out_bye
     1) Merkeze uzak lüks ev. 2) Merkeze çok uzak olmayan ama köşede yan yolda otabanın karşı tarafında çokta işlek olmayan sakin bir yer olan lüks ya da orta halli bahçeli ev. . . . . . . . 1329) Merkeze yakın eski küçük ev ya da merkezde bulunan ev. Apartman site hayatı. 🤮
      ladyfierce
      Tercihen şehirden uzakta, göle yakın bir ev 🍃
       imailahorsilahh
       Merkeze uzak herhangi bir ev, şöminesi olsun, mum olsun kokulu, tütsü, bikaç kitap, kağıt-kalem, pikap-plak, kahve çeşitleri bir de alkol.
        eski_bi_tanidik
        Aslında tam tersi olmasi gerek ama neyse Gözüm kapalı merkeze uzak lüks ev seçerim
         cp9
         İnsana huzur veren şeyin bunlar onduğunu düşünmüyorum. Dünya malı dünyada kalır. Böyle şeyleri düşünerek sadece dünya hayatının aldatmacasına kapılırız. Sonra bir videoda küçük bir evde sobayla ısınan insanlardaki mutluluğa imereniriz. Ne soba insanı mutlu eder ne de beklenti içinde olmamak. Kalbler ancak ALLAH'ı anarak huzur bulur. Allah bizi yolundan ayırmasın. Hayırlı bir eş ve aile, bundan daha önemlisi ruhumuzun ödüllendirileceği bir ahiret hayatı.
         https://www.youtube.com/watch?v=71hi9H6fZuc
         https://www.youtube.com/watch?v=71hi9H6fZuc
          ladydisko
          merkezde bir apartman dairesinde oturuyorum bütün akrabalarım müstakil merkeze uzak evlerde oturuyor bundan dolayı seçimim başka bir şehirde merkeze uzak lüks ev
           thetalentedmrripley
           Yakın, uzak, eski, lüks olması farketmez, küçük evde içim daralıyor hayattan soğuyorum. Ev bakarken ilk kriterim genişliği.
            patronicee
            Hiçbiri. Günaha yeltenmeyeceğim ve en huzur bulacağım yer olsun, gerisi önemli değil.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.