Merdiven Altı Tarikatlar ve Sahte Şeyh Olayları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Son günlerde oldukça konuşulan bir konu merdiven altı tarikat ve sahte şeyh mevzu. 15 Temmuz Darbesi ve Fetö'den sonra merdiven altı ya da holdingleşen tarikatlar dahil olmak üzere bunları konuşuyor olmak üzücü. Ne zaman bu yapıların bizlere ve ülkemize zarar verdiğini anlayacağız bilmiyorum. Sizin bu konuda fikirleriniz neler?
    utumasasiilekayanadam
    S.keyim onları size bir şey olmasın
     cinayetvaraga
     Allah diyerek yüz yıllardır milletin zihnini s*kenlerin küçük çaplısı. Ufak haz peşinde birbirlerini allah diyerek s*kiyorlar işte. Karaktersiz boklar.
      badideasensei
      Tarikat demişken son zamanlarda yurt dışında yaşayan Türk lerde fark ettim bunu Tarikatların yapılanmaları sanırım yurtdışında artıyor. Yeter artık gerçekten.
       peripedia
       Bunun dini vecibelerle bir alakasının olmadığı, insanlarının manevi duygularının suistimal edildiği ne zaman anlaşılacak acaba. Gerçekten geriye götürüyor bu olaylar bizi.
        mevsimlerdensnbahar61
        Dinle alakası olmayıp bölücük yaratan toplumdur islam bir bütünlüktür
         denizguler
         sahte şeyh diyebilmem için gerçek şeyhe inanmam lazım önce. Herkes istediğine inansın tabii ama özellikle çocuklarını böyle kötü kişi ve kurumlara emanet edenlere cidden şaşıyorum.
          sedefartuny
          Bununla ilgili bir podcast serisi var şiddetle tavsiye ederim. Korkunç olaylar, korkunç hikayeler. Bu tehlikenin farkında olmak ve çok dikkat etmek gerekiyor. Çünkü kendileri her yerde örgütlenmiş durumdalar.
           okadin
           İnsanların tüm duyguları sömürülüyor bu ortamlarda. Türlü türlü iğrenç durumlardan bahsetmiyorum bile. Gerçekten bu sorunun bir şekilde çözülmesi gerekiyor. Yoksa çok insanın daha canı yanacak.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.