Menzil Tarikatın'da Kadınlar Şeyhin Artan Yemeğini Yiyor ve Şifa Olacağına İnanıyorlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Her gün bundan daha da cahilleri olamaz diyoruz fakat daha da cahilleri çıkıyor. Ulan ben sizin olmayan beyninizi silkeyim. “Menzil'de kadın olmak” ve yaşananlardan bir kesit: Şeyh kapıda görününce tüm kadınlar kafasını öne eğip hep birlikte dua etmeye başladılar. Bu dua dediğim de tabii ki bir şey istemek şeklinde. Ev, araba, kısmet vs. Sanki yüzüne baksalar taşa dönecekler gibi şeyhe bakamıyordu. Yaklaşık bir dakikalık yürüyüşünden sonra kapıdan içeri girince, kadınlarda sabah namazını kılabilmek için alandan ayrılıyor. Teyzeme, ‘Neden bu adamdan istiyorsun bir şeyleri Allah'tan istesene' dedim. Bana, ‘O peygamber soyundan geldi' dedi. (Bu arada teyzem de kızının kısmeti açılsın diye gitti, kızı da hâlâ bekar.) Daha sonra kendi kafeteryalarında yemek yedik. Sonra yine ilginç bir şey oldu. Kadınlardan biri, tepsinin içerisinde şeyhin yiyip, artık bıraktığı tabağı gezdiriyordu. Bütün kadınlar bu artıktan bir parmak alabilmek için yarışıyordu. Bunun şifa olacağına inanıyorlardı. Dualarla parmaklarını ağızlarına götürüyorlardı.
   https://t24.com.tr/haber/menzil-tarikatinda-kadinlar-seyhin-artan-yemegini-yiyor-sifa-olacagina-inaniyorlar,908218
   Link
    benita
    bugün de beynimizi kullanabildiğimize şükredecek bir sebep bulduk çok şükür
     who_am_i
     Allahım kimlerle aynı dünyada yaşıyoruz
      mevsimlerdensnbahar61
      Cahillik bunlar ama anlatsanda anlamazlar
       dr.rock
       bunlar dini kökenli fantaziler, normal insanların kırbaç ve kelepçeyle yaptığını dua ile yapıyorlar. Şuhu içinde sex, buna kısaca ; ŞhuSex denir öğrenin (Taylant sexi gibi tınlamadı mı ya)
        me_out_bye
        Beyinsiz. Bkunuda ye. Belki o da şifalıdır. Böylelikle zehirlenir gidersiniz fazla yaşamadan. Bizde kurtulmuş oluruz sizde. Daha fazla yayılmadan.
         monaiman
         Allah'ım yaratıyorsun bari takip et.
          roxannee-
          Bu tüm cemaatlerde var ki. Bu bizim ne kadar cahil olduğumuzun sadece tek örneği. İnsanlara da bir şey diyemiyorum cahiller abi işte. Cahil. Bunun için onları suçlamak da sadece var olan sorunu daha da derinleştiriyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.