69
8.11.2020
Meme Ucunun Kıyafet Altından Belli Olması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   helena22
   Aslında meme uçları her cinsiyette var ancak eskiden beri sadece kadınların saklamaları gereken ve mahrem olarak atfedilen bölgeler olması ne kadar abes değil mi? Memeyi artık bu kadar erotik bir organ olmaktan çıkarmanın zamanı geldi. Kimse sütyen takıp memelerini demir balenler ardına hapsetmek, sırtındaki kan dolaşımını sekteye uğratmak zorunda değil; sırf siz küçükken ailenizde cinsellik büyük tabu olmuş, görmemiş gibi meme uçlarına takmış ve gördüğünüz her an aklınıza gelen ilk şey cinsellik oluyor diye. Normalleştirin artık bunu!
    me_out_bye
    Bak. 500 trilyon kez anlattık. Bir daha yazamam. Özetle her bokunu erkekle kıyaslayamazsın. Bir farklıyız. Erkeğin üst vücudu cinsel değildir. İşlevsizdir. Vasıfsıf. Kadının üst vücudu EVET CİNSEL. Ya kadınlıktan istifa et. Dırdır yapıp durma. Ya da bedenini kabullen. Getirdiği iyilik hoşluk güzellikleri ile birlikte çekilmesi gereken bazı sıkntılı duumlarıda. Meme ucu gözüken erkek göremen. Düz ince bişe giyseler bile. Kadın giyse ama ? Görüntü ortada. Ki bu sabit değildir daha neler neler var. Kadın vücudu çok fonksiyonludur. Tatavayı bırakalım artık. Erkek üstsüz geziyor. Bende gezebilirim kafasıyla fazla yaşayamazsınız siz. Eşitlik BU BU DEĞİL BAK. BÖYLE BİR ŞEY DEĞİL. Bende derim o zmn kadın şöyle yapıyor. Bende öyle yapabilirim ? Ben neden yapmayayım erkek halimle ? Sonuç ? = SAÇMA. Anladın ? Öyle bir "eşitlik" YOK. Söz konusu değil. B İ Z F A R K L I Y I Z.
     thetalentedmrripley
     Biz kulak arkamıza siyah bant çekmeyi düşünüyoruz her gören halleniyor diye senin istediğin şeye bak
      gregory_
      Yapın ne istiyorsanız, hep konuşma hep şikayet. Hareket, çene değil.
       amakafamiznasiguzel1
       Adanada bu halde dışarı çıkmak mı? Sonuçlarını tahmin bile etmek istemiyorum. Geldiğimiz hale bak
        benita
        Sen saklama kardeşim, tutan mı var?
         mehmet_08
         türkiyede daha insan hakları olması gereken seviyede değil ki kadınlara tanınsın. üzgünüm bacım bu senin dediğin avrupadaki bazı noktalarda bile abes karşılanıyor. bi 100 yıl sonra tekrar konusuruz
          bright-wizard
          Belli etmek isteyenler; sütyen kullanmamanın vermiş olduğu rahatlığı ile gezmek istemişlerdir belki :)
           redblack
           Cok seksi degil mi ya 🙄
            absurdizm
            Arkadaşlar şu meme muhabbetini bırakalım artık. Kim ne istiyorsa yapsın bu bizi alakadar etmez. Buraya yazınca ne olsun istiyorsunuz anlamadım gitti.
             busrawashere
             yolda bir erkeğin meme ucunun kıyafet altında belli olduğunu görmedim
              nobodyy1
              Ben şahsen böyle dışarı çıkmak istemem. Alışık değilim. Ama etrafımda yapan kişiler var ve gayet normal karşılıyoruz. Ne var yani bunda..
               helena22
               şuraya yaptığınız yorumları okurken ağzıma minik kusmuk parçaları geldi, sevgili yobazlar
                monaiman
                Yok daha memeler yani. Bu, ülke için çok fazla dost.
                 asit
                 evet kısıtlanmak zorunda kalmadan herkes özgürce istediğini giyip, rahatça gezip tozabilmeli. Ama maalesef hem meme hem de uçları son derece erotik bir organ :(
                  demedimmi
                  Bak şimdi sana anlatayım tamam mı akıllım... şimdi, inanan insanlar için, erkek yada kadın fark etmez, örtmeleri gereken yerleri inançları gereği örterler. Bu bir caza değildir. İnanmayan insan istediğini yapar. inanmış insan, inancının gereğini yerine getirir. Açanlara da bakmamaktır inancımız. Bilgin olsun diye dedim. Mesela, günler uzun, hava sıcak diye oruç tutanların sayısı düşmez.. Dünyada ki tüm kadınlar soyunsa da Müslüman erkek gözünü korur bakmaz. Sadece kadında değil konu, erkeklerinde mahrem olan yerine bakmak aynı derece günahtır bizce... Sen kafana göre takıl. Sen açarsın. Birileri bakar. Bu sizlerin sorunu. Müslüman kadın ve erkeği diğer insanlardan ve hayvanlardan ayıran özellik. Nefislerinin istediği şeyleri, istedikleri gibi, istedikleri yerde, istedikleri şekilde yapmaktan kaçınmak, namus ve iffetlerini korumaktır. DİNİ OLMAYANIN NAMUSU, NAMUSU OLMAYANIN VATANI, VATANI OLMAYANIN BAYRAĞI, BAYRAĞI OLMAYANIN DA HİÇBİR ŞEYİ YOKTUR.
                   meyvesebze
                   Üfffff..Bos yapmayin bi Ogrenilmis hayati yasiosunuz Ozaman neden gece calisip gunduz uyumuoruz...Bu sistem Memede hem kutsal hem cinsel.. Erkek bundan zevk almis kadin saklamaya meyletmis...1 kisi nei deistirirceksin.Ac gez ozaman.Kocaman sutyen sektorunu bu sekildemi batircaksin.Hebeleeee hubeleee
                    who_am_i
                    Özgür! Bir ülkede yaşıyoruz sonuçta isteyen istediğini yapabilir
                     dr.rock
                     Atenşın atenşın Yüksek doz duyar içerir
                      eski_bi_tanidik
                      O bi 10 yılda anca olur krdşm
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.