Melih Bulu'nun Yapılan Onca İstifa Çağrısına Rağmen İstifa Etmemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   (Nazım Hikmet Oratoryosu, Genco Erkal sesiyle okuyalım.) Özellikle dün Mansur Yavaş'ın, Melih Bulu'dan dünyanın en güzel diliyle ve en mantıklı istekleriyle kendisini istifaya davet etmesi ardından, Melih Bulu'nun "Asla istifayı düşünmüyorum. Başta bu krizin 6 ay içinde biteceğini öngörmüştüm, öyle de olacak" demesi bünyede şok etkisi yaratmıştır. "Bana saldırmak, devlete saldırmaktır" diyerek de şahıs rejiminin değiştirilemez ve keyfi olduğuna bir güzel parmak basmıştır. Bu ülkede kaosu seven ve beslenen insanlar başımızda olduğu sürece daha nice gencin canı yanacaktır. Ayrıca böyle giderse gencin kendisinin de kalacağı şüphelidir buralarda.
    strangestar
    Yalamakla yaptığı yuvayı kolay bırakmaz
     begovic90
     Kendiniaşan bir karar da ondan.
      roar
      Emir büyük yerden geldiği için bu cüretkar tavırlar.
       rarero
       Akademisyenler dahi istemiyor işte. Nasıl birlikte karar alacaksın ki?
        mrlawyerkk
        Hayalim diyor adam. Hayaliymiş arkadaşlar ne yapalım. Şaka bir yana o koltuğa kim oturttu ise onun talimatı ile istifa edecektir. Kendi başına karar alma lüksü olduğunu düşünmüyorum.
         ertugrul1453
         Ne yani ülkeyi siz mi yoneteceksiniz.?!derdiniz ne la sizin...? Ülkücüleri zorla sokağa cagiriyorsunuz.uc beş ayyaş esrarkesin isteğiyle yönetim degisek.siz geçmişten günümüze hainliginizden hicbirsey kaybetmeden devam ediyorsunuz ya siz sözüm bittigi o cukurdasiniz.gecmiste de istibdat diyerek bir imparatorlugun yıkılmasına sebep oldunuz hala mi itliginizden birşey kaybetmesiniz kuduz köpekler.
          raselika
          Gerçekten bir insanın ne denli yüzsüz olacağının en net göstergesiymiş gibi davranmıyor mu :d
           cuman
           Talimat gelmeden istesede edemez :)
            detokssuyu
            Artık istese bile bıraktırmazlar biliyorsunuz huylarını. Olayı yine ölüm kalım meselesine güç ve gövde göstergesine döndürdüler haliyle Melih Bey artık bir figüran konumunda bu mevzuda.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.