Melih Bulu'nun Ülkeyi Terk Edecek Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Nagehan Alçı yazmış. Morali çok bozukmuş, gitmek istiyormuş, yurtdışında birçok üniversite ile teması varmış ve büyük olasılıkla Makedonya'da akademi hayatına devam edecekmiş. Bu kıssadan ne hisse çıkarmalıyız arkadaşlar? Böbürlenmemek, ben oldum dememek, bugünün bir de yarınının olduğunu unutmamak.
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202107191044998340-nagehan-alci-melih-bulunun-morali-tahmin-edildigi-uzere-cok-bozukmus-turkiyeden-ayrilmayi/
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202107191044998340-nagehan-alci-melih-bulunun-morali-tahmin-edildigi-uzere-cok-bozukmus-turkiyeden-ayrilmayi/
    disi.ejderya
    Kisa bir tatile ihtiyaci vardi hakli .p
     cinayetvaraga
     Gideceğin yer ancak makedonya olur melihçip. başka yer seni ne yapsın kuzum? s.g.
      me_out_bye
      Gitsin bizene mk. Yolu açık olsun yallah. Ah çen birde trip mi atıyon ? Ayyy kuzummmm. Banane yuyrt dışına gitçem küstüm. Beni ne doktorlar üniversiteler ülkeler istedi hıh.
       furkanbozkurt
       Gitsin valla huzur yok ona burda
        dawn_nn
        Ülkede güzel şeylerde oluyor 😆
         abdes_terligi
         ben de gidebilsem keşke
          detokssuyu
          Hoççağalın gidiyom ben temalı br çalışma daha. Hadi Melih Beyciğim hadi geçiniz bu gidiyorum bak giderim bak çırpınışlarını.
           peripedia
           Kendi etti kendi buldu. Üzülmemiz mi gerekiyor anlamadım. Bir de haberde bilinçli olarak Küçük Emrah'a benzediği fotoğrafı kullanılmış.
            mrlawyerkk
            Ah be Melih Hoca be demedik mi biz sana? Harcalar seni demedik mi? Kimse şah değil padişah değil demedik mi? Mezun olduğun okula bile giremeyeceksin bak şimdi oldu mu bu?
             yabadabadu
             kıyamam :/
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.