Melih Bulu'nun Ülkeyi Terk Edecek Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Nagehan Alçı yazmış. Morali çok bozukmuş, gitmek istiyormuş, yurtdışında birçok üniversite ile teması varmış ve büyük olasılıkla Makedonya'da akademi hayatına devam edecekmiş. Bu kıssadan ne hisse çıkarmalıyız arkadaşlar? Böbürlenmemek, ben oldum dememek, bugünün bir de yarınının olduğunu unutmamak.
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202107191044998340-nagehan-alci-melih-bulunun-morali-tahmin-edildigi-uzere-cok-bozukmus-turkiyeden-ayrilmayi/
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202107191044998340-nagehan-alci-melih-bulunun-morali-tahmin-edildigi-uzere-cok-bozukmus-turkiyeden-ayrilmayi/
    yabadabadu
    kıyamam :/
     disi.ejderya
     Kisa bir tatile ihtiyaci vardi hakli .p
      me_out_bye
      Gitsin bizene mk. Yolu açık olsun yallah. Ah çen birde trip mi atıyon ? Ayyy kuzummmm. Banane yuyrt dışına gitçem küstüm. Beni ne doktorlar üniversiteler ülkeler istedi hıh.
       cinayetvaraga
       Gideceğin yer ancak makedonya olur melihçip. başka yer seni ne yapsın kuzum? s.g.
        mrlawyerkk
        Ah be Melih Hoca be demedik mi biz sana? Harcalar seni demedik mi? Kimse şah değil padişah değil demedik mi? Mezun olduğun okula bile giremeyeceksin bak şimdi oldu mu bu?
         peripedia
         Kendi etti kendi buldu. Üzülmemiz mi gerekiyor anlamadım. Bir de haberde bilinçli olarak Küçük Emrah'a benzediği fotoğrafı kullanılmış.
          detokssuyu
          Hoççağalın gidiyom ben temalı br çalışma daha. Hadi Melih Beyciğim hadi geçiniz bu gidiyorum bak giderim bak çırpınışlarını.
           abdes_terligi
           ben de gidebilsem keşke
            dawn_nn
            Ülkede güzel şeylerde oluyor 😆
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.