Melek Yüzlü Şeytan Tanıdıklarınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eksi_pirasa
   yengem kesinlikle. sürekli olay çıkartır. ortalığı velveleye verir. bizi kıskanır ve kendi evlatları daha iyi olsun diye bize çamur atar ve sürekli dedikodumuzu yapar. annem yeni gelinken çok çekmişti yengemden. ilk ve en büyük gelin diye annem sürekli hizmetçi gibi kullanmaya çalışmış. ama dışarıdan baksan adeta bir sevgi pıtırcığı. canımlar, cicimler hiç eksik olmaz ağzından. yengi olunca hangi taraftan akraba olunduğunu da hemen anlamışsınızdır.
    lutfen-ama
    Bi hocam vardı böyle ya, konuşurken dünya tatlısı böyle incitmekten korkarsın, o kadar naif ama sınav haftasında zebani kesiliyordu bir milyonuncu öğrenciye mi ulaşmaya çalışıyordu derdi neydi asla anlayamadık.
     asit
     Halam vardı böyle. Pek melek yüzlü de sayılmazdı gerçi ama annemle pek geçinemezdi şirretinden. Elinden yüzünden şer damlardı karının. Yaprak Dökümündeki Fikret'in kaynanası gibiydi. Yaşlı yatalak zamanlarında da annem bunu banyo yaptırırken yanlışlıkla ahşap temizleyiciyle yıkamıştı. Olayı farkettikten sonra anlatırken de korku haliyle ''oğlum ovalıyorum ovalıyorum şampuan köpürmüyo'' diyo. Altımıza sıçmıştık gülmekten. Tabi artık ilahi adalet mi annemin intikamı mı bilemiyorum.
      esseref
      ablam. bir insan kardeşine bu adar dşman olur mu ya
       catherine-earnshaw
       Bütün sevgililerim Büyük halam Babaannem Lise 1 edebiyat öğretmenim Yazarken bile sinirlerim bozuldu
        iceel
        İş yerim onlarla dolu.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.