Meghan Markle'ın Prenses Diana'nın Kaderini Yaşıyor Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Kraliçe, Prens ve eşinin en son verdiği röportaja üzüldüğünü beyan etmiş. Irkçılık söz konusu değil demiş, Meghan ve oğlu Archie bizim için her zaman çok sevilen aile üyeleri olacak demiş. Biz bir aileyiz, aile içerisinde halledebilirdik minvalinde açıklamalarda bulunmuş. Markle intihar etmeyi düşündüğünü falan açıklamıştı hatırlarsınız konular bir hayli ciddi yani. İddia edildiği gibi reklam anlaşmaları yapmak, daha çok kazanmak için kraliyet üyeliğini reddettiklerini düşünmüyorum. Prenses Diana'nın hayatını merak edenler daha iyi anlayacaktır. Basının baskısı nedeniyle yaşananlar bir hayli korkutucuydu. Harry'nin annesinin başına gelenlerin eşinin başına gelmesinden korkmuş olmasını anlıyorum.
    gizemino
    İngiliz kraliyet ailesi ve dedikoduları, şu dünyada takip etmeyi en sevdiğim magazinlerden biri. Megan konuş annecim konuş !
     detokssuyu
     Bu çifti Kate ve William'dan çok daha sempatik, samimi ve gerçekçi buluyorum. Diana mevzuna gelirsek evet ama Meghan'ın bile isteye böyle bir rol üstlenmiş olacağını da düşünüyorum.
      gulfemkaya
      Ben bu olaya çok üzüldüm ya. Megan durdu durdu patladı bence. 5 aylık hamileyken intihar düşüncesi falan çok üzücü :(
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.