Megastar Tarkan'ın Çocuk Menüsü Gibi 1,73 Boyunun Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Pokemon: Tarkan Türü: sanatçı Özel güçleri: gözlerini kameraya belertip seksi sesler çıkartması, turistlere "yakalarsam muk muk" sözünü ezberletmesi. Amaaaa gel gelelim Tarkan'ın boyu yalnızca bir metre yetmiş üç santimetre (173 cm). İnsan mega star denildiğinde şöyle en azından 1,85 boy bekliyor. Türk kızlarını adaletli olmaya davet ediyorum. 1,80'den kısa erkeklere uygulanan psikolojik şiddetin bir son bulmasını umuyorum.
    iyyici
    Insanlarin secemedigi fiziksel ozelliklerini tartisarak, bizi cahiliye devrine goturup nostalji yasattiriyorsunuz. Tesekkurler.
     wisletful
     1,73 de yerin altında varr :)
      lilcat
      Boyunun uzun olmadığını biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum. Bir daha google a baktım doğru. Demek ki neymiş, boyu değil işleviymiş. Bir kez daha kanıtladın bunu bizlere tarkan ❤️
       eliff04
       Yani boyuna da mı karışacaksınız! 173 olan Bi sürü ünlü var bi tek Tarkan mı gözünüze batıyor Mustafa Sandal = 173 Serdar Ortaç =173 Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) = 173 Mustafa Ceceli =173 Okan Bayülgen = 170 Kenan Doğulu =168 Ferhat Göçer =171 Robert Downey Jr. =173 TÜRKİYE ERKEK BOY ORTALAMASI=173 (boy ortalamasını ünlülere bakarak söylemiyorum internete yazsanız çıkar)
        bu-ne-simdi
        Aaa Tarkan dan 2cm daha uzunmuşum.😮😂
         madashell
         adam sahnede büyüyor onu ne yapacağız? son cümlelerine katılıyorum ama :)
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.