Maymun İnsan Melezi Üretilse Ne Hissedersiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Okudugum haberde birçok ülke bu çalışmayı gizli gizli yapıyormuş biliyorsunuz ki maymunlar bir insandan 2-3 kat daha güçlü ve atikler insanlarda onlara göre daha zekiler bu iki şeyin birleşmesiyle ortaya çıkıcak insanze ülkeler için biyolojik bir silah olabilir şahsen bu başarılsa ne düşünürdünüz? türk olsa ismi ne olurdu djfjsnd
    disi.ejderya
    Buzim mahallede Rüstem abi var. Tisort giydiğinde sırtından killar fışkırıyor. Adam hayvan gücüne sahip.
     imcherry_
     amcama kardeş geldi demek
      krokiller
      Sende de ne kafa varmış harcanıyorsun buralarda
       hknbyrm
       Eskiden bu Rusya'da denendi bazı ülkelerde de gizli olarak araştırıldığı söylentileri oldu fakat bilim ilerledikçe primatların ve insan dna dizilimlerinin çok farklı olduğu bunun mümkün olmayacağı ortaya kondu.
        karolunita
        Türkiyedeki çomarlara arkadaş çıkar ne güzel işte
         abdes_terligi
         ülkenin yarısı zaten maymun insan melezi
          kisi
          Maymunla başka bir türün melezine de karşıyım. İşkence yapma hakkımız yok. Ancak organınızın bir hayvanda yetiştirilmesi konusu mantıklı geliyor. Sizden alınacak hücreler mesela bir domuzda size karaciğer üretmesi için kullanılabilirse olur. Bu hayvana işkence çektirecekse bu da olmaz tabi.
           somurtkan_sirin
           evet bi kaç ülkenin çalışması var bu konuda ama 'etik' gerekçesiyle gizli yürütülüyor, kaldı ki başarılı olurlarsa da hoş karşılanmayacak belli ki bence başka bi canlının genlerini almadan önce insan genetiğinde düzenlemeler yapılmalı, maymunun genlerini almak yerine geliştirilen ve kansere karşı büyük rol oynayacak olan CRISPR gen düzenleme yöntemine önem verilmeli.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.