Masum Gibi Görünen En Tehlikeli Sosyal Medya Kullanıcı Tipleri; İlgi Açlığı ve Flörtöz Tipler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bay_tonymontana
   çoğunun süre gelen evliliği ve beraberliği bulunmaktadır. peki montana adamım neden tehlikeli bu tipler diye soracaksınız çünkü bunlar kendi gelip geçici çıkarları uğruna başka insanların duygularını sömürüp hiçe sayarak devamlı kendilerini haklı çıkarmayı başarırlar. tam olarak ne istediğini, kimi istediğini, ne şekilde istediğini bilemediğinden herşeyi, herkesi, her şekilde isteyen ve bunun için kollarını, gözlerini, midesini, götünü, aklını önüne gelene açan insandır. kendini olabildiğince açıkça sunmasının yerine getirmesi gerekenin tümü olduğuna inanır, karşılığında ilgi bekler. rüzgara savurur tohumlarını, sonrasında ekip biçmeden, gübre ve su vermeden üstelik her bahçeden ürün almak ister. beden diliyle ve sözleriyle( iltifat, ilgi, vb.) sizden hoşlanıyormuş gibi davranan ama aslında benzer davranışları başka birçok insana da yapan kişilerdir. gerçekten hoşlanan kişi, yalnızca hedef kişiyle saf, temiz ve samimi duygularla flört eder, egosunu şişirmek, eğlenmek, ilgi çekmek, popüler olmak gibi dertleri yoktur; tek derdi aşkının karşılık görmesidir. oysa flörtöz kişi bütün davranışları, gülücükleri, bakışları, esprileri, iltifatları, ilgiyi, aramaları, "üzerinde toz varmış hihihi" bahanesiyle dokunma oyunlarını yalnızca ilgi çekmek, beğenilmek, peşinden koşturmak ve sadece eğlenmek için birçok insana karşı yapar. siz de etkilendiğiniz ve başkalarına da aynı şekilde yaklaşıp yaklaşmadığına dikkat etmediğiniz için yalnızca kendinizle ilgileniyor sanırsınız, havalara girersiniz, siz de hoşlanmaya başlarsınız. daha çok ilgi için daha çok yerlerini ulu orta açmaktan bir başka deyişle kendilerini pazarlamak onların en iyi yaptığı iştir.
    mrlawyerkk
    Hayatları boyunca ihtiyaçları olan o ilgiyi ve sevgiyi göremeyen insanlar genelde bunu yaşıyorlar. Hep eksikler, hep yarımlar ve hep ilgiye açlar.
     android_dahaiyi
     attention whorelardan daha beteri yok ya. eskiden "facebooktaki gönderilerimi beğensene" derlerdi şimdi "instadaki gönderilerimi beğenip yorum yapsana" kanka oldular.
      silmarillion
      Uzun yazmışsın, okudum, haklısın ne diyeyim..
       notuds
       biri benden bahsetmiş galiba
        notuds
        biri benden bahsetmiş galiba
         kisi
         En tehlikeli tiplerden biri okuduğunu anlamayanlar. Sizin dediklerinizi anlamazlar, istediği gibi anlarlar, işine geldiği gibi anlarlar, çarpıtırlar... Sürekli demediğiniz şeyleri demişsiniz gibi cevaplar verirler. Sizi sürekli sevmediği bir gruba dahil etmeye çalışırlar. Çok da destek bulurlar. Demeden demiş olursunuz, yapmadan yapmış olursunuz. İstediğiniz kadar açık, açıklamalı yazmaya uğraşın yine de fayda etmiyor.
          kalpci
          insanların kendini pazarladığı mecradır sosyal medya, normaldir bu tür şeyler, zamanın-teknolojinin getirisidir. Sodomun hayali gerçekleşecek pampa
           kejnedar
           Evli birine aşık olan yada kandırılan varmı sormam gereken önemli sorular var
            fairytale-
            Ilgi beklemek ve ilgi göstermek. Hic benlik değil. Bu tarz şeylere tav olan insan kalmamıştır. Ya baskasina da soyluyorsa; aptall tabi ki söylüyor
             acurrr
             flörtöz insandan zarar gelmez kişinin olayı bu olabilir. ilgi orospusu olan insanların hayatı da zor. instaya foti atıyosun ve beklediğin kadar beğeni gelmiyor düşünsene. üzücü bir durum. iki tip insana da kapım sonuna kadar açık.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.