Masum Gibi Görünen En Tehlikeli Sosyal Medya Kullanıcı Tipleri; İlgi Açlığı ve Flörtöz Tipler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bay_tonymontana
   çoğunun süre gelen evliliği ve beraberliği bulunmaktadır. peki montana adamım neden tehlikeli bu tipler diye soracaksınız çünkü bunlar kendi gelip geçici çıkarları uğruna başka insanların duygularını sömürüp hiçe sayarak devamlı kendilerini haklı çıkarmayı başarırlar. tam olarak ne istediğini, kimi istediğini, ne şekilde istediğini bilemediğinden herşeyi, herkesi, her şekilde isteyen ve bunun için kollarını, gözlerini, midesini, götünü, aklını önüne gelene açan insandır. kendini olabildiğince açıkça sunmasının yerine getirmesi gerekenin tümü olduğuna inanır, karşılığında ilgi bekler. rüzgara savurur tohumlarını, sonrasında ekip biçmeden, gübre ve su vermeden üstelik her bahçeden ürün almak ister. beden diliyle ve sözleriyle( iltifat, ilgi, vb.) sizden hoşlanıyormuş gibi davranan ama aslında benzer davranışları başka birçok insana da yapan kişilerdir. gerçekten hoşlanan kişi, yalnızca hedef kişiyle saf, temiz ve samimi duygularla flört eder, egosunu şişirmek, eğlenmek, ilgi çekmek, popüler olmak gibi dertleri yoktur; tek derdi aşkının karşılık görmesidir. oysa flörtöz kişi bütün davranışları, gülücükleri, bakışları, esprileri, iltifatları, ilgiyi, aramaları, "üzerinde toz varmış hihihi" bahanesiyle dokunma oyunlarını yalnızca ilgi çekmek, beğenilmek, peşinden koşturmak ve sadece eğlenmek için birçok insana karşı yapar. siz de etkilendiğiniz ve başkalarına da aynı şekilde yaklaşıp yaklaşmadığına dikkat etmediğiniz için yalnızca kendinizle ilgileniyor sanırsınız, havalara girersiniz, siz de hoşlanmaya başlarsınız. daha çok ilgi için daha çok yerlerini ulu orta açmaktan bir başka deyişle kendilerini pazarlamak onların en iyi yaptığı iştir.
    acurrr
    flörtöz insandan zarar gelmez kişinin olayı bu olabilir. ilgi orospusu olan insanların hayatı da zor. instaya foti atıyosun ve beklediğin kadar beğeni gelmiyor düşünsene. üzücü bir durum. iki tip insana da kapım sonuna kadar açık.
     fairytale-
     Ilgi beklemek ve ilgi göstermek. Hic benlik değil. Bu tarz şeylere tav olan insan kalmamıştır. Ya baskasina da soyluyorsa; aptall tabi ki söylüyor
      mrlawyerkk
      Hayatları boyunca ihtiyaçları olan o ilgiyi ve sevgiyi göremeyen insanlar genelde bunu yaşıyorlar. Hep eksikler, hep yarımlar ve hep ilgiye açlar.
       kejnedar
       Evli birine aşık olan yada kandırılan varmı sormam gereken önemli sorular var
        kalpci
        insanların kendini pazarladığı mecradır sosyal medya, normaldir bu tür şeyler, zamanın-teknolojinin getirisidir. Sodomun hayali gerçekleşecek pampa
         kisi
         En tehlikeli tiplerden biri okuduğunu anlamayanlar. Sizin dediklerinizi anlamazlar, istediği gibi anlarlar, işine geldiği gibi anlarlar, çarpıtırlar... Sürekli demediğiniz şeyleri demişsiniz gibi cevaplar verirler. Sizi sürekli sevmediği bir gruba dahil etmeye çalışırlar. Çok da destek bulurlar. Demeden demiş olursunuz, yapmadan yapmış olursunuz. İstediğiniz kadar açık, açıklamalı yazmaya uğraşın yine de fayda etmiyor.
          notuds
          biri benden bahsetmiş galiba
           notuds
           biri benden bahsetmiş galiba
            silmarillion
            Uzun yazmışsın, okudum, haklısın ne diyeyim..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.