MasterChef Uğur'a Yapılan Davranışı Bir Ben mi Haksız Buluyorum?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Evet tweetleri ırkçı nefret dolu olabilir ama onun kendi düşüncesidir ve kimseye saldırmamış kimseye düşüncelerini empoze etmemiştir. Dolayısı ile birisini düşüncesini söyledi diye böyle linç etmeye ahlak dersi vermeye ben karşıyım. Irkçılık ve bilimum nefret söylemine karşıyım ama sırf benimle aynı düşünce yapısına sahip değil diye birisine böyle haksızlık yapamam. uğur yılmaz düşüncelerini söylemiştir ve düşüncelerinden ötürü cezalandırılmamalıdır bakın ülkemiz bu yüzden cehenneme dönmedimi? yönetenler kendi düşünce yapısında olmadığı için insanları tasfiye etmedimi ayırmadımı? hele bakın böyle genç birisini bir hatadan dolayı ekranlar önünde linç etmek ahlak dersi vermek hedef göstermek korkunç bir şey ne farkınız kaldı şimdi ondan? bu çocuk sırf bu yüzden işinden olursa ekmeğinden olursa ekmek bulamassa nasıl hesap vereceksiniz? Acun ve ekibi. Nihat doğana böyle yaptınızmı? ana bacı küfürler eden ona rağmen survivora aldığınız şahsiyetlere böyle yaptınızmı? sütten çıkmış akkaşıkmısınız siz alıyorsunuz sanki kendi çocuğunuz gibi ekran önünde azarlıyorsunuz? hele 9 sene önce yazdığı bir yazı yüzünden bakın 9 sene!
    meyvesebze
    Acun kendisine baksin Evlilik disi cocugu var Simdi de cocugu yasinda kizla birlikteligi Herkes yaptigi yanlisin bedelini ole bole oder Zengin olunca neden normallestirilio bedel odenmio Esra erolda Muge anlida cocuk disi evliliklere,cocugu yasinda kizlarla birlikteliklere yuh ceken bi topluluguz Acun yapabilir..Cunku tablet verio!!!
     canece
     Evliyken neredeyse kızı yaşındaki bir kadınla yasak ilişki yaşayan ve ondan çocuğu olan adam ahlak satmasaydı bari şu çocuğa.
      kanzap
      "Başkalarının ayıbını örtmekte gece gibi ol." sevgili acun.
       muzlu-pasta
       Kimsenin bir insana sırf doğduğu ırk yüzünden küfür etme hakkı yok ama 8 yıl olmuş hepimizin düşünceleri ve terbiye yapışı degişti hem o bir yemek yarışması bari yemegin kötü diyip eleselerdi üstelik sanki ordaki insanların harikalarmış gibi ahlak dersi vermelerine sinir oldum
        eski_bi_tanidik
        Keşke bastan baksalarmiş hesaplara. Toyken yapmış bişeler. Affedilmeyecek şeyler yapmış. Ama O kadar emek verip yarışmanın bu zamanlarına kadar gelmiş. Ta yıllar önceki attığı twitler yüzünden bütün emekleri boşa gitti :/
         killforyou
         milletim beni affetsin deseydi yetmez miydi ya. zaman aşımı dedikleri şey böyle durumlarda işlemiyor mu ayrıca. ders çıkartırsın umarım diye çocuğu rencide etmişler. ekranda hiçbi falsosunu görmedik. nihat doğan'ı reyting için ekrana çıkaran insanlardan ahlak dersi aldık. harika gerçekten harika.
          ecemovskiii
          Kendileri sutten cikmis ak kasik ya. Zayif bulduklari halkaya boyle ders vermeye calistilar akillarinca. Once donup bi kendi yediginiz haltlara bakin. Hangimiz gecmiste hata yapmadik ki? Bu kadar mi suursuzsunuz ya.
           gumball-w
           Ya yıllar önce yaptığı şeyler sizi ne ilgilendirir programda bir şey mi yaptı sanki! survivor da ana bacı sövenleri şampiyon yapıyorsunuz ama,kendinizin yapmadığı rezillik kalmıyor ama, yazık ettiler çocuğa
            cokbilmisdegilcokbilen
            Beni asıl sinirlendiren, diskaliye ettiğin yarışmayıcı bu şekilde çıkararak bunun üstünden prim kasmaya çalışmak. İzlediğim programı izlemeyi bırakıyorum an itibariyle. Çünkü gerçekten bu yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyorum.
             herseyinaktivisti
             Kesinlikle haksızca bir davranış. Kaç yıl önce ergenlikte söylenen şeyler. Kim bilir kaç kişi bu şekild düşünüyordu, yıllar geçtikçe değişti. İnsanlar büyüyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.