Masterchef'te Yine Bir Yarışmacı Krizi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Arkadaşlar, biraz önce twitter'da gezerken karşıma Acun Ilıcalı'nın bir tweeti çıktı. Biliyorsunuz sürekli Masterchef'te bu hafta şu eleniyor gibi haberler epeydir yayılıyor. Bu sefer Acun Ilıcalı, Uğur'un diskalifiye olduğunu resmi hesabı üzerinden açıkladı. Sosyal medyadaki terbiye sınırlarını aşan ibaresinden sonra koşarak Uğur'un profiline girdim tabii ki. "Kürt olmak = o* çocuğu olmak olabilir?" "Kız sırtı açık bluz giymiş ama kıllarını almaya unutmuş, pardon kız dedim ama" "kız 15 yaşında selülitler 40" "kapalı kadınlar çok itici" gibi sayısız ırkçı, kadın düşmanı, ayrımcılık dolu korkunç tweetler atmış. Sosyal medyada bu konuda ikiye bölünmüş. Atılan tweetlerde 5-6 yıl öncesinde atılmış. Bir kısım ergenlik zamanları olduğu için kabul edilebilir derken başka bir kısım kesinlikle kabul edilemez diyor. Bence de yarışmadan diskalifiyesini kesinlikle destekliyorum ama bu kadar büyük bir prodüksiyona yarışmacı kabul ederken hiç mi araştırma yapmıyorlar? Buna benzer bir durum ilk sezonda Murat'ın başına gelmişti. Bu konuda niye daha emin ilerlemiyor Acun Medya?
    busrawashere
    itten skten işler
     mehmet_08
     Sen niye izliyon ki bunu
      absurdizm
      Giden o sarışın fıstıktan sonra bu yarışma boş.
       handeyakar07
       Her yarışmacının sosyal medya hesabına mı baksın adamlar? Ne demiş şu şu zaman diye.
        asit
        olum gittiğim iki üç tane esnaf lokantası var. bu yarışmadaki şefler o lokantalarda ki aşçıların eline su dökemez amk
         thetalentedmrripley
         Bu tarz yarışmalara katılanlar belli çevrelerde özellikle de çocuk sayılabilecek yaştakiler arasında ünlü oluyor ve sempati kazanıyor. Bu tarz insanlara sempati kazandırılmaması adına doğru bir hareket olmuş bence.
          dr.rock
          Gerçekten böyle şeyleri izleyip buradaki yarışmacılara fun olan insanlar var, sörvayvırdada vardı. O zaman MR çekilmeli onlara belkide kafataslarının içinde beyin yerine elmacık kemiği vardır
           elzem1905
           Yarışmanın yarısından fazla gelinmiş, aaa bu böyle miymiş diye yarışma kovmak ne kadar mantıklıdır bilemedim. En baştan araştırılsaydı keşke.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.