22
9.11.2020
MasterChef Takip Eden dio'cular Var mı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gizemino
   Arkadaşlar bir program ki geceleri sürekli yemek krizine sokuyor insanı ama yine de aç aç ağzımdan salyalar akarak izliyorum. Bence Türkiye'nin yeni favori programlarından biri ki bunu reytinlerde de görüyoruz. Dün bütün sayfalar Uğur elenecek derken Furkan'ın elenmesiyle birlikte yapımın ters köşe yaptığı ve tekrar bir izleme zevkinin geldiğini düşünüyorum. Televizyona bakmaya oturunca insan bağımlısı gibi izliyor programı çok garip bir şey. Aranızda var mı masterchef takip eden? Varsa favoriniz kim? Gelin şu başlık altında hep beraber biraz da masterchef kritiği yapalım.
    absurdizm
    Furkan gittikten sonra masterchef benim için bitti. Ehü 😢😢 😂😂
     busrawashere
     umarım yoktur
      tachycardia
      Unf atmış bana o yüzden takip etmiyorum ben de
       palmiye
       Geçenler de öyle baktim az gaza geldim deli gibi yemek yapma istediği geldi, gittim mutfağa yumurta kırdım yedim. Geçti. Etkili bir program.
        apricity
        sürekli sürekli iziliyorum sndkkdrlkerkkekrkend bir Kayseri'li olarak Sefa ve Serhat favorim Furkan'ın yaptığı bir tatlıyı yemek de hedefim
         melikelio
         Yemek sepeti siparişlerine büyük destek sağladığını söyleyebilirim ama ispatlayamam. Haftanın hemen her günü yayınlayarak beni de kazandılar. Ama bu elemeler üzmeye başladı. Furkan şokunu atlatamayanlardanım.
          suphelihoroz
          baba tarafım, abimle yengemin isteme töreninde, arkada çalan müziği kapattırıp masterchef izlemiştir. benim için masterchef bu, iki aile arasındaki derin uçurum
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.