Maskesiz Gezen Kadının Polislere Karşı Diklenmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   climax
   Kahramanmaraş'ta maskesiz gezen kadını polis uyarınca 'artisliğiniz kime' şeklinde diklenmiş. Allah'tan polise mukavemet suçundan işlem yapılmış da içim rahatladı. Bu ve bunun gibi organizmalar son zamanda oldukça fazla arttı. Sizin eğitilmeniz için ne yapmalıyız? Toplumda böyle insanların var olduğunu düşündükçe hiçbir zaman düzlüğe çıkabileceğimizi düşünmüyorum.
   https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/12/12/maskesiz-gezen-kadindan-polise-artistliginiz-kime
   Maskesiz Gezen Kadının Polislere Karşı Diklenmesi
    imailahorsilahh
    İnsan köpeğinin eğitimine 1000-2000 TL veriyor. Devlet bi el atsın.
     _gizem_
     sonra niye vakalar artıyo bu mallar yüzünden
      eski_bi_tanidik
      Cahillik üstüne cahillik 🙄
       cinayetvaraga
       akıl büyük nimet.
        _lara_
        Bırakın korona olsun. Direk alıp yerleştircen yurda 14 gün bekletcen koranalılarla. Sanki polisler onun kötülüğüne söylüyor. Saygısız...
         zeyn0
         her gün bu haberleri okumaktan sıkıldım, ülkenin zeka oranı bu işte daha ne zorluyorsun.. artık gram şaşırmıyorum
          nehirf
          beynini kapida birak oyle gir iceri.
           me_out_bye
           70% Haksız. 30% Haklı. Abd'de böyle bir hakkı var. O açıdan doğru söylüyor az minicicik haklılık payı var insan hakları olarak düşünürsek. Bireyin kendi özgürlüğü. Olursam olurum korona diyebilir. Maske kullanmak istemiyorum. O zaman şart koşarlar peki ama asla insanlara yaklaşmayacaksınız. Başka insanlara hastalık bulaştırama hakkınız yoktur diye. Böyle anlaşıp ikisininde isteği olabilir. Ama burası Türkiye burada böyle bir özgürlük yoktur. O yüzden böyle bir tavır sergilemek başa bela almak demektir. Polis kurallara uyar ama insiyatif hakkıda vardır. Memura hoş davranılmalı. Zira polise (devlet görevlisine kanun sağlayıcısına) zıt gittikçe o da sizle uğraşır. Normalde yapmayacağı dozajda yetkiler kullanır. Çünkü o da insan. Yapılan saygısızlığa sinirleniyorlar. Onun görevi o. Ona maske takmayanları uyar denmiş ve hak verilmiş. O da bunu yapıyor görevini icra ediyor. Eğer sen görevini yaptırmaz ona sen kimsin dersen ? Alır götürür seni kim olduğunu göstermek için ders olsun diye. Polis vatandaştan üstündür. Yürüyen devlettir. Uzun yargı yerine mobil hareketli çabuk yargıdır. Sen terbiyesizlik yaptığın için. Çirkin kelimeler kullandığın ve polise 'siz kimsiniz' dediğin için. Bunu hiçbir polise söyleyemezsin. O yüzden sana bu derece uğraşmışlar. Efendi biri olsan belki devam edebilirdin belki tek ceza ile yırtabilirdin karakolda bekletilip iyice sinir olmaz kameraya çekilip rencide edilmezdin. Hayatında yapacağın en son şey bir polisi tehdit etmek olsun. Üzerinde üniforması varken... Kadın maganda. Kadın cinsiyetine ait Maganda. Erkeğide olur kadınıda. Maganda magandadır. Şekil A da gözüken bir magandadır. Cahil. Bayağı bir cahil.. Polis kimdir nedir nasıl davranılmalı ne denilir ne denmez hiçbir şey bilmiyor. Aptal aptal hareketler telefonu kulağına koyup şimdi siz görürsünüz falan... Bunlar ilkokul seviye insan tepkisidir çok sinirlendiğinde ve elimden bir şey gelmediğinde yaparsın. O da bunu yapmış işte. Hiçbir şey yapamazsın. Kendilerini garantiye almış ki haklılık payı varki polis sana böyle yapıyor. Yoksa zaten yapmaz. Polis cahil olmaz. Senden çok daha iyi bilir bu kuralları hak hukuku mesleği gereği. Başlarını mesleklerini sicillerini böyle kolay kolay belaya sokmak istemezler. Şimdi o karakolda bekleyeceksin. Polisin kim olduğunu ögreneceksin. Tüm ülkeye rezil oldun. Bundan sonra nasıl bir vatandaş güzel insan olunur onu öğreneceksin. Hele hebe hüla diye yaşanmaz. Yaşadığın coğrafya etrafran böyle görmüş barzoların içinde yaşamış ve böyle olmuş olabilirsin doğaldır. Etrafın sensindir evet. Ama değişmesini gelişmesini ÖĞ-RE-NE-CEK-SİNİZ. Bir 100 seney sizden kalmayacak memlekette. Uğraş bunun için. İnşallah yani. Temennimiz o yönde. - Haksızlığa uğradığını düşünüyorsan. Yürüyüş şeklini değiştirip hara vara hüre haralalala LA galala yapılmaz. Düzgünce dümdüz durur ve kendini ifade etmeye çalışırsın. Polis sana DUR. dediğinde durmicam hayır banane çekilsene yaa denmez. Galiba hiç resmi iş nedir bilmiyon. Ablacım.
            sairsel
            Ne yazık ki izledim ve tüm sinirlerim ayağa kalktı! Görevini yapan memurun sabrı bu kadar zorlanmamalı! Ben olsam özür dileyene kadar nezarethaneden çıkarmazdım bunu!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.