Maske Takmayan Çalışan Tazminatsız İşten Atılabilir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dortyolhaber
   Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor. Kanuna göre işveren corona virüse karşı işçilerin korumak için gerekli tedbiri almak ve uygulamak zorunda. Bu tedbirlere uyarılara rağmen uymayan çalışan ise tazminatsız kovularak işinden olabilir.
    okadin
    Maske takmayan işverenin akıbeti ne olacak peki? Ben 8-9 saat maskeyle otururken ve ciddi anlamda burun tıkanması, nefessiz kalma ve mide bulantısı sorunları ile baş ederken sevgili işveren ve yöneticilerim maskesiz gayet rahat dolaşabiliyorlar iş yerinde. Uyarsan olmaz, uyarmasan gönül razı değil. Sürekli seyahat eden insanlar bunlar birde. İster istemez korkuyorum.
     meyvesebze
     İsten cikarmalar yasaklanmisti Ee biyerden tutmalari lazim ucunu Yine isciye yukleyip postalamak icin sebep bulundu.Doneme uygun sart bu olabilirdi zaten
      sedefartuny
      İşverenler için şahane bahaneler üretiliyor. Bravo. Ekipler yarıya indirildi, koca ofiste bir ben kaldım. Tek başıma çalışırken maske takmak durumunda mıyım şimdi? Bilgisayarımdan virüs geçer diye zaar. İşverenimin canını sıkarsam bu bahane ile sözde işten çıkarma yasaklarının olduğu şu dönemde beni maske takmama gerekçesi ile işten çıkarabilir demek. Ne diyeyim. Teşekkürler.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.