Maske Takmadan Hastanede Muayene Edilmek İsteyen Kadının Tavrını Nasıl Buluyorsunuz? (Video)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   doktor beyin davranışını çok naif buldum. çok güzel iletişim kurmuş bu cahil anne kız ile. cumhuriyet başsavcısıyla konuştum maske takmama gerek yok dedi diyor orada canla başla işini yapmaya çalışan doktora. izlerken sinir oldum kadınlara. cehalet böyle bir şey işte.
   https://twitter.com/nrlhyildiz/status/1467796262095360003
   https://twitter.com/nrlhyildiz/status/1467796262095360003
   ve kendisini şöyle savunmuş videoyu çeken kişi.
   https://twitter.com/selinblavatsky/status/1467797049856991237
   twit
    fairytale-
    öldükten sonra pamuk yerine o maskeyi tıkamayı öneriyorum.,)
     thetalentedmrripley
     Cehaletin tanımı yapılmış resmen 1- Cahil insan sağlık konusunda doktorun değil savcının sözünü, hukuk konusunda ise bakkalın sözünü referans alır. 2- Referans aldığı kişinin de sözlerini çarpıtarak kendi anlamak istediği gibi anlar. Savcı maske takmak zorunda değilsin derken cezai yaptırımı olmadığını ifade eder ama cahil insan bunu covidin salgın olmadığı, maske takmamanın sağlık açısından da sorun teşkil etmeyeceği şeklinde yorumlar. 3- Gerektiğinde, özellikle de ispatlanamayacak konularda yalan söylemekten çekinmez. Önce savcı ile konuştuklarını, sonra İstanbul başsavcısı ile konuştuklarını söylüyorlar. En son da avukatlarla konuştuk şeklinde evriliyor cümle. Ne yaparsın temelsiz yalanı sahibi de unutuyor işte.
      tsukyomi
      "Salgın ve bulaşıcı hastalıklar arasında yer almayan covid".. Bundan sonra ne desek boş. Kafa boş çünkü. Beyin diye kraker taşıyor.
       nickimdebileolmaz
       Doktorlar sevmiyorum bir kere iki tane salak stajyer ile kavga edecektik tavırları filan aşırı sinir bozucu, doktor dövüldü, doktor bıçaklandı gibi haberleri duyunca doktor yapmıştır bir şey derim.
        samyeli90
        Salgın ve bulaşıcı bir hastalık değilmiymiş abla iyi misin sen
         silmarillion
         Doktorların bazıları harbiden dayaklık, bazıları lokum gibi tadından yinmez, genelleme yapmayalım şimdi de, bu arada her ne kadar dayaklık olsa da ve eğitimin eğitim olduğu bir zamanda okumuş ve puanı 400b'nin üstünde bir alandan ve üniversiteden mezun olmuş mühendis olarak "sözelci" doktorlardan daha zeki olduğumu düşünsem de beni ne kadar zorlarsa zorlasın fiziksel şiddet yerine kibarca benzetmeyi tercih ederim. Kabalık ve kibir kötü şeyler ama gerçekçi de olmak gerek, bu anne kız türkiye'nin yüzde 60'nın belki yüzde 70'nin özeti ve bu 100 sene geçse de ne kadar acıdır ki değişmeyecek.
          peripedia
          Ya siz salak mısınız pardon? İşiniz gücünüz yok mu sizin? Hakkını koruyormuş. Ne hakkından bahsediyorsunuz pardon. Zıvanadan çıkmışsınız siz.
           abdes_terligi
           maske takmak o kadar zor değil aq maymunları
            gulfemkaya
            Ya bunlar nasıl kafalar vu insanlar cidden 36 saat çalışıyorlar sizinle ve gereksiz bos düşüncelerinize uğraşıyorlar bir de
             kalpci
             Günah aslında bu kadına, hata yaptığını kabul etmek yerine kendini iyice yerin dibine sokmuş, kendi de farkındadır zaten ama işte artık geri adım atamıyor. İşallah düzelir en kısa zamanda, geçmiş olsun.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.