Maske Kullanmayıp "Benden Sadece Sağlık Geçer" Diyen Merve Boluğur Kafası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bu kadının sağlıklı bir zihin yapısına sahip olduğunu düşünmüyordum zaten ama bu açıklaması ile tezimi daha da kuvvetlendirdim. Benden sadece sağlık geçer ne demek ya hu? “Ben sağlıklı biriyim, Allah daim etsin, sağlık ondan gelir, bu düşüncedeyim. Dolayısıyla bu bakış açısıyla değerlendiriyorum, sağlıklı bir şekilde yaşam sürüyorum geçse bile benden sağlık geçer." demiş. Ceza üstüne ceza yiyormuş maske kullanmadığı için. Allah aşkına bana biri bulaşıcı bir virüs ile sağlıklı olmak ve bunun kişiden kişiye geçmesi arasındaki bağlantıyı açıklasın.
    disi.ejderya
    Kadinda bendeki bosvermisligi görüyorum.
     furkanbozkurt
     kafayı iyice kırdı bu hasta karı
      gulfemkaya
      Ya bu kraliceyi alacaktık bizim kız grubuna ama çok bozdu. Bir seyler oldu zaten biliyoruz da bu daha farkli yerlere geçti kalkamadı bir ayağa sanki ya
       mrlawyerkk
       Bunun gibi cahiller yüzünden insanlar sevdiklerini kaybediyor ve hala şaka sanıyorsunuz, magazin yapıyorsunuz. Cahilsiniz cahil.
        sedefartuny
        Sağlık mı geçiyormuş. Bedeniniz sağlıklı olabilir ama ruhunuz asla küçük hanım. Merve bu kaçıncı saçmalık be Merve ah be Merve.
         peripedia
         Merve Hanım ne yapıyorsunuz? Pandemi var pandemi. Sizin sağlıklı yaşam tüyolarınız Youtube içerikleriniz için tamam anladık ama benden sağlık geçer ne demek gerçekten.
          me_out_bye
          Kafa gidik ablanın. Maalesef güzel müzeldi ama bu hayat onuda yordu
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.