Maske Kullanmayıp "Benden Sadece Sağlık Geçer" Diyen Merve Boluğur Kafası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bu kadının sağlıklı bir zihin yapısına sahip olduğunu düşünmüyordum zaten ama bu açıklaması ile tezimi daha da kuvvetlendirdim. Benden sadece sağlık geçer ne demek ya hu? “Ben sağlıklı biriyim, Allah daim etsin, sağlık ondan gelir, bu düşüncedeyim. Dolayısıyla bu bakış açısıyla değerlendiriyorum, sağlıklı bir şekilde yaşam sürüyorum geçse bile benden sağlık geçer." demiş. Ceza üstüne ceza yiyormuş maske kullanmadığı için. Allah aşkına bana biri bulaşıcı bir virüs ile sağlıklı olmak ve bunun kişiden kişiye geçmesi arasındaki bağlantıyı açıklasın.
    me_out_bye
    Kafa gidik ablanın. Maalesef güzel müzeldi ama bu hayat onuda yordu
     disi.ejderya
     Kadinda bendeki bosvermisligi görüyorum.
      peripedia
      Merve Hanım ne yapıyorsunuz? Pandemi var pandemi. Sizin sağlıklı yaşam tüyolarınız Youtube içerikleriniz için tamam anladık ama benden sağlık geçer ne demek gerçekten.
       sedefartuny
       Sağlık mı geçiyormuş. Bedeniniz sağlıklı olabilir ama ruhunuz asla küçük hanım. Merve bu kaçıncı saçmalık be Merve ah be Merve.
        mrlawyerkk
        Bunun gibi cahiller yüzünden insanlar sevdiklerini kaybediyor ve hala şaka sanıyorsunuz, magazin yapıyorsunuz. Cahilsiniz cahil.
         gulfemkaya
         Ya bu kraliceyi alacaktık bizim kız grubuna ama çok bozdu. Bir seyler oldu zaten biliyoruz da bu daha farkli yerlere geçti kalkamadı bir ayağa sanki ya
          furkanbozkurt
          kafayı iyice kırdı bu hasta karı
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.