33
14.1.2021
Maruz Kaldığınız En Samimiyetsiz Ortam
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   camparice
   Samimiyetsiz insanlarla dolu olan her ortamdır aslında bu. Ancak spesifik olucaksak, iihtiyar bir büyüğümüzün vefatı sonrası hepimizin keşkeler sıraladığı yahut keşke demeyenlerin biz şöyle yaptıydık, böyle yaptıydık dediği cenaze merasimlerinde bulunmak kadar midemi bulandıran hiçbir şey olmamıştı. Birini anmak için değilse gelme amacınız lütfen böyle önemli ve sadece samimi insanların katılması gereken etkinliklere katılmayın lütfen. Sizin yaşadığınız en samimiyetsiz ortam neydi?
    nykskaos
    Eşlerin aileleri biraraya geldiğinde samimiyetsizlik bile samimi duruyor yanlarında.
     asit
     baba tarafı akrabaların bulunduğu her ortam
      badideasensei
      Sınıf grubumda yaklaşık 35 kişi var şimdilik grupta ve neredeyse 10 kişiyi samimi buluyorum. Toksik birey geri kalan çoğunluk; İnsanları yargılamak istemem ama küçük hesaplar peşindeler:/ Dersin ortasında hocanın sesinin yankısı gibi lafı uzatarak söyleneni tekrarlıyor. Biri hatta o kadar yapmacık ki her lafa atlıyor. Onlar uğraşıyor en azından helal olsun ama bir de derse arada bir girip kendisini zeki zannedenler var, İlk derste yoklamaya katılıp ikinci ders uçanlar. Sınavına güvenip hiç derse girmeyenler Ama yine de inanıyorum iyi insanlar da vardır.
       eski_bi_tanidik
       Sinif 🙄 Okuldaki iğrenç insanlar 🙄 Sinif grupları 🙄 Bir de kız grubu var birbirlerine sürekli kalp stickerı atan yılışık geliyo bana o yüzden samimiyetsiz buluyorum 😬 sevmiyorum ama rapcak bisey yok artık aynı sınıftayız 😖
        bimuhendisy
        Birbirinin arkasından tonlarca laf sayıp, aynı ortama geldiklerinde can ciğer kuzu sarması olan insanların oluşturduğu ortam. Maruz kaldığım an direkt topuklarım. Net.
         4r4r4tboyc4h1t
         Medrese . Dergah tarzı yerler herkes birbirine kardeş dost tarzı hitaplarda bulunuyor. Ama bir yandanda hepsinin yüzünden rol yaptıkları okunuyor. oyunculuk 2/10 samimiyet -4/10 sıkıcılık 10/10 linçleyen puşt olursa soylim fikrim saygı duymayana girsin çünkü fikrine saygı duymayanın fikri umrumda değil
          moon_night
           solistike
           Dugun nişan vs ortamı
            damat-berat-official
            Whatsapp Grupları
             ladydisko
             eşimin ailesi çünkü iletişim yok aramızda
              sairsel
              Protokol olan ortamlar
               senem-sengul
               Annemin arkadaş ortamları
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.