Maruz Kaldığınız En Büyük Kıskançlık
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Kıskançlık kimilerine göre bir ilişkide sevgiyi göstermenin en güzel yollarından biriyken kimilerine göre de bir ilişkinin bitimine sebep olabilecek bir güven sorunudur. Ben ikinci grup gibi düşünenlerdenim. İnsanın gerçekten sevdiği ve güvendiği bir insanı kıskanacağını düşünmüyorum. Son ilişkimden ayrılma sebebim tam olarak buydu. Sevgilimle çok uzun süre giden güzel bir ilişkimiz vardı. Onunla ilk tanıştığımda ne giydiğime ya da kiminle görüştüğüme karışmayan bir insandı. Bir süre sonra etrafımdaki erkekleri kıskanmaya başladı. İlk önce çok yakınım olmayan insanları kıskanıyordu, o yüzden ben de herhalde çok seviyor, güvenmiyor diye anlayışla karşılıyordum. İşte o ilk tavizi verdiğin zaman zaten devamı geliyor. Bir süre sonra yakın arkadaşlarımı kıskanmaya başladı. Görüşmememi istiyordu ben de tabii ki kabul etmiyordum ve sürekli tartışıyorduk. Paranoyak gibi gittiğim ortamlarda sürekli beni arıyor ya da habersiz bir şekilde buluşmanın ortasına geliyordu. Arkadaşlarım da iyice durumdan rahatsız olmaya başlamıştı. Gerçekten girdiğimiz her ortamda beni rezil ediyordu resmen. Ben de bu süre zarfında ilişkimize ara verelim dedim. O da ben böyle söyleyince davranışlarını düzelteceğine dair bir sürü söz vermeye başladı. Ben de uzun süreli birlikteliğimize güvenerek sözlerine inandım. Son olay ise bir gün anne tarafından bir kuzenimle mesajlaşıyorum. Çocuğun soy adı benden farklı anlayacağınız. Telefonu ortada bırakıp gitmişim. Odaya geri geldiğimde aşırı sinirli bir şekilde bana bakan sevgilim vardı. İşte sen beni aldatıyor musun? Bu çocuk kim? Nasıl seninle bu kadar samimi konuşur? Bu soruların hiçbirine cevap vermemem gerekirdi ama ben de o an kuzenim dedim. Sonra birden bana kuzenin bile olsa sence sana yürümüyor mu demesin mi? Zaten bende o andan sonra kayışlar koptu. Kuzenim yani kuzenim. Sene olmuş 2020, adamın bana söylediğine bak ya. O saniye ayrıldım ondan. Bende o kadar büyük bir travma haline geldi ki bu durum. Geçen konuştuğum çocukla daha flört aşamasında bir kıskançlık sezince hemen konuşmayı kestim. Kıskançlık işlerini bir salın ya. Birlikte olduğunuz insana güvenmeyi öğrenin artık.
    busrawashere
    kimse ile kıyaslanmayacak kadar mükemmellim annemin profil resminde de ben varım olmasam da koyarım
     absurdizm
     Yengemin anneme anne dediği zaman
      myra_myra
      gectigim bir caddeden arka arkaya ikinci kez "arabayla " geçmek zorunda kalmıştım. o da görmüş beni telefonla aradi neden gectigin caddeden ikinci kez geçiyorsun ensendeyim demişti. trafikte arabadayken dalmışım boşluğa bakıyordum , yandaki arabadakilere mi bakıyorsun diyip beni saatlerce ağlatmışti.
       z_uzumm
       Yolda yürürken karşıdan adam geliyormuş neden diğer tarafa geçmiyormuşum. Yol yani bu... Aynı şahış elbise giydim diye mağazaya sokup bluz ve pantalon almıştı.
        drmonarosa
        Eski sevgilim en yakın hemcins arkadaşımdan kıskanırdı.ne yaptığımızı düşünüyordu hiç anlayamadım😁
         meyvesebze
         Gozunun ustune kasin var die kiskanan bi esim var
          irmak676
          26 tane sevgilisi olmuştu en son saymayı bıraktım :(
           merilolika
           kıskanıldığım olay da halam beni oğluna çok istedi ailem vermedi bende istemiyordum zaten sonra evlendi köyde evleri var bi düğün vardı köye gittik benim üstümü değişmem lazım halamda beni evine götürdü burda değiştir üstünü kızım dedi rahat rahat tamam dedim meğer gelini beni biliyormuş önceden istediklerini eltisi anlatmış kız beni kıskançlıktan odaya kitledi gitti düğüne ben orda kaldım uzun süre oda karsnlık yılan çıkacak diye ödüm kopuyor sonra halam farketmiş eve geldi çıkardı beni ordan bidahada görüşmedim halam hariç
            belizzimaaa
            Ablam küçükken kafamı klozete sokmuştu kıskançlıktan. Daha büyüğüne henüz maruz kalmadım
             irvinyalom
             Neymiş efendim iş arkadaşım bana canım diyemezmiş. Fesatlıklar, kötü düşünceler kaynıyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.