61
20.11.2020
Maruz Kaldığınız En Büyük Kıskançlık
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   eflayilmaz
   Kıskançlık kimilerine göre bir ilişkide sevgiyi göstermenin en güzel yollarından biriyken kimilerine göre de bir ilişkinin bitimine sebep olabilecek bir güven sorunudur. Ben ikinci grup gibi düşünenlerdenim. İnsanın gerçekten sevdiği ve güvendiği bir insanı kıskanacağını düşünmüyorum. Son ilişkimden ayrılma sebebim tam olarak buydu. Sevgilimle çok uzun süre giden güzel bir ilişkimiz vardı. Onunla ilk tanıştığımda ne giydiğime ya da kiminle görüştüğüme karışmayan bir insandı. Bir süre sonra etrafımdaki erkekleri kıskanmaya başladı. İlk önce çok yakınım olmayan insanları kıskanıyordu, o yüzden ben de herhalde çok seviyor, güvenmiyor diye anlayışla karşılıyordum. İşte o ilk tavizi verdiğin zaman zaten devamı geliyor. Bir süre sonra yakın arkadaşlarımı kıskanmaya başladı. Görüşmememi istiyordu ben de tabii ki kabul etmiyordum ve sürekli tartışıyorduk. Paranoyak gibi gittiğim ortamlarda sürekli beni arıyor ya da habersiz bir şekilde buluşmanın ortasına geliyordu. Arkadaşlarım da iyice durumdan rahatsız olmaya başlamıştı. Gerçekten girdiğimiz her ortamda beni rezil ediyordu resmen. Ben de bu süre zarfında ilişkimize ara verelim dedim. O da ben böyle söyleyince davranışlarını düzelteceğine dair bir sürü söz vermeye başladı. Ben de uzun süreli birlikteliğimize güvenerek sözlerine inandım. Son olay ise bir gün anne tarafından bir kuzenimle mesajlaşıyorum. Çocuğun soy adı benden farklı anlayacağınız. Telefonu ortada bırakıp gitmişim. Odaya geri geldiğimde aşırı sinirli bir şekilde bana bakan sevgilim vardı. İşte sen beni aldatıyor musun? Bu çocuk kim? Nasıl seninle bu kadar samimi konuşur? Bu soruların hiçbirine cevap vermemem gerekirdi ama ben de o an kuzenim dedim. Sonra birden bana kuzenin bile olsa sence sana yürümüyor mu demesin mi? Zaten bende o andan sonra kayışlar koptu. Kuzenim yani kuzenim. Sene olmuş 2020, adamın bana söylediğine bak ya. O saniye ayrıldım ondan. Bende o kadar büyük bir travma haline geldi ki bu durum. Geçen konuştuğum çocukla daha flört aşamasında bir kıskançlık sezince hemen konuşmayı kestim. Kıskançlık işlerini bir salın ya. Birlikte olduğunuz insana güvenmeyi öğrenin artık.
    absurdizm
    Yengemin anneme anne dediği zaman
     busrawashere
     kimse ile kıyaslanmayacak kadar mükemmellim annemin profil resminde de ben varım olmasam da koyarım
      monaiman
      Çocukken annemgiller kuzenlerimle ilgilenip benimle çok ilgilenilmeyince morarana kadar ağlardım.
       irmak676
       26 tane sevgilisi olmuştu en son saymayı bıraktım :(
        tsukyomi
        Ailem O'nu benden daha çok seviyor, saçımı başımı yolucam artık. 25 yılımı verdim size, bütün triplerinizi ben çektim yazıklar olsun be l:m
         myra_myra
         gectigim bir caddeden arka arkaya ikinci kez "arabayla " geçmek zorunda kalmıştım. o da görmüş beni telefonla aradi neden gectigin caddeden ikinci kez geçiyorsun ensendeyim demişti. trafikte arabadayken dalmışım boşluğa bakıyordum , yandaki arabadakilere mi bakıyorsun diyip beni saatlerce ağlatmışti.
          me_out_bye
          4 yaş büyük abla. Ölümüne kıskandı beni. Hiç sevmem pek kendisini. Sadece biraz saygı - Balık burcu...
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Güç beni kıskandırırdı daha doğrusu başarı. Sevdiğini kıskanma meselesi de sen kimseye yakıştırmıyorsan ve onu sahipleniyorsan bu iyi ama kendine göre yaşattırıyorsan buda bir hakarettir.
            meyvesebze
            Gozunun ustune kasin var die kiskanan bi esim var
             drmonarosa
             Eski sevgilim en yakın hemcins arkadaşımdan kıskanırdı.ne yaptığımızı düşünüyordu hiç anlayamadım😁
              muzlu-pasta
              İsmini anmak istemedigim bir kuzenim sanki benmişim gibi davranıyor birgün çok pis kavga ettik sonra tam benim zıttım olmak için çabaladı sonra aileme yalakalık falan
               birdetroitfani
               ARKADAŞLAR KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM. BU HAFTA HARRY POTTER SERİSİNİ BİTİRDİM. TAKİP ETTİĞİM YT KANALLARİ BİLE HP İÇERİĞİ YAPIYOR DİO DA BİLE KARŞIMA ÇIKTI. KAFAYI SIYIRCAM BİRİ BANA BUNU AÇIKLASIN.
                dr.rock
                Sahnede tshort omuzumdan düşer Saçlarımı tepeden toplarım , yanlardan perçem dökülür, sevgilim; - Ne orspu gibi oranı buranı açıyorsun hiç anlamıyorum rock
                 irvinyalom
                 Neymiş efendim iş arkadaşım bana canım diyemezmiş. Fesatlıklar, kötü düşünceler kaynıyor.
                  belizzimaaa
                  Ablam küçükken kafamı klozete sokmuştu kıskançlıktan. Daha büyüğüne henüz maruz kalmadım
                   kekstar
                   :') yok..
                    hassasterazi
                    “Eski” dioculardan şu anda maruz kalmakta olduğum kıskançlık diyebilirim.
                     z_uzumm
                     Yolda yürürken karşıdan adam geliyormuş neden diğer tarafa geçmiyormuşum. Yol yani bu... Aynı şahış elbise giydim diye mağazaya sokup bluz ve pantalon almıştı.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.