Martı Scooter Trafikte Yasaklanmalı Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   Arkadaşlar Eskişehir'deyim ve inanın burada martı kullanımı o kadar yoğun ki her 100 metrede bir tane martı görebilirsiniz. Henüz nasıl bir şey deneyimlemedim fakat şeytan s.ki gibi alet. Koruma önlemi yok, Kask bile takmıyorsunuz. Taksanız ne fark edecek o da ayrı bir soru işareti zaten. Trafik kurallarından bihaber gençler tarafından kullanılıp tehlike saçıyor. Tamam eğlenceli olabilir fakat buna derhal yasal bir düzenleme gerekiyor. Bu çocuklara çarpmamak için boncuk boncuk terliyorum trafikte.
    cinayetvaraga
    Dün gece Göcek'teydim ve zulüm gibiydi. her yerde, her çocukta var. o kadar dengesiz kullanılıyor ki. bu işe bir önlem alınmalı.
     kisi
     Kişisel elektrikli scooter kullanımı da yaygınlaşsa güzel bir ulaşım aracı. Kurallar konuldu zaten. Zamanla oturur. Yaş sınırı, kask takma zorunluluğu, kaldırımdan gidememe vs. Sırta etrafı kirletmeyecek şekilde asılabilen bir tane yapılırsa baya satar bence. Pil konusunda da iyi olmalı tabi. Dışarı bırakınca çalınır diye insanın alası gelmiyor.
      derinfeylesof
      Ya ben amacını da anlayamadım bi anda patladı. Herkes kullanıyor. Korkarım ben bunu kullanmaktan arabalar martıyı geçtim motoru bile eziyorlar görmeden
       merilolika
       yürüsünler ya yürüyelim yürümek iyidir
        somurtkan_sirin
        bisiklet gibi bişey aslında, bisikletten şikayetçi olanı görmedim
         yabadabadu
         Güzel bir şeye benziyor
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.