34
4.10.2020
Martı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   busrawashere
   az önce kullanmaya gittim, sanırım ilk martı kazazedesi benim. geç öğrenen geri zekalı olduğum için 35 dakikada öğrendim. 23 TL tuttu heves almak için iyi para ama yakın mesafeye taksiye binsem daha iyi. *yoruma zekâmı ortaya koyarak yaptığım şeyi attım, kan var istersen bakma.
    meyvesebze
    Ayni seyi dusunuyorum her gordugumde Taksi daha uyguna gelio hesaplamalarimda Yine de cok enerjik eglenceli :)
     djsinemovic
     Geçmiş olsun. Ben de dün denedim ilk. Söktüm ama 2 dkde. Küçükken scooterım vardı ama onun da etkisi vardır zaten paten kaykay vs. denge işlerinde iyiyimdir ayıptır söylemesi ;)) Evet taksiyle aynı paraya geliyo ama trafikle uğraşmıyosun o yüzden çok sardı beni. 2 gündür ortaköy sarıyer arasında fink atıyorum bununla, oraların trafiğini bilenler bilir saatler sürer normalde haftasonu. Fiyat olarak değil ama zaman olarak çok avantajlı
      kanadadabiryusuf0
      bunlar çok iyi ya ben sürekli kullanıyorum 1 saat falan gezdim 8 dolar aldı sağlam alet
       benita
       Geçmiş olsun çok, geçenlerde ölümlü bir kaza olmuştu haberde gördüm. Dikkatli olmak lazım
        monaiman
        Geçmiş olsun. Bence seninle biz bisiklet sürmeyi öğrenelim. Baksana, Martı sürsen yaralanıyor, taksiye binsen korona olacağım diye korkuyoruz.
         xlethex
         Covid-19u hesaba katinca satin almak daha mantikli geldi, sehir icinde park aramakla ugrasmadan işimi goruyorum. 45 km menzil de gayet yeterli oluyor. Duzeltme: Gecmis olsun efendim. pasli/kirli bir yere vurdugunuzu hesaba katarsak izotonikle yara yerini yikayin, enfekte olmasin.
          utumasasiilekayanadam
          Geçmiş olsun
           xeamonix
           Gereksiz pahalı bir alet. Bunun yerine Bisime biniyorum çok daha ucuz oluyor + spor yapmış oluyorsunuz.
            cymbalist
            Martı kullanımı için bir dönem medyada çıkan düzenlemeler hayata geçti mi bilen var mı? Martıların yalnızca bisiklet yolunda kullanılabileceğinden bahsediyordu. Eğer bu şekildeyse İstanbul'da kullanımı çok zor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.