Markette Yaşadığınız En İlginç Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   karolunita-
   Bu sabah kalktım uykuluyum midem bulanıyor markete gittim zorla, kasiyer bana az neşelen ayol ne bu halin dedi fkxkdkxkgkh. Sizin yaşadığınız en ilginç olay ne?
    eefenizz_
    oha ilk basligin bu mu? vayb
     me_out_bye
     Yumurta aldım eve gittim Evde farkettim yumurtanın biri altı kırılmış akmış kurumuş ve kurtlanmış. Midem bulandı iştah falan kalmadi kahvaltıya. Geri poşede koyup kurtlu yumurtayı 12lik mi ne. Markete goturdum banta koydum kurtlanmış lan bu didim. Olabilir beyfendi siz nasil farketmediyseniz alirken gözden kaçmiş olabilir dedi. Bok kokuyo lan içerisi dedim demekki yumurtalardan geliyor. Bakın onlara bi hepsine dedim. Paramı aldım çiktım. Dışarıda içimden sizin yapacaginiz işi skm dedim. Karı hanımıydı kasiyer genç. - Kendine bakım yapmış yüzüne. Marketteki tüm malzemeler çürük aQ. Haberleri yok. Böylede bi çalışma şekli işte.. İnsanlar tuhaf. İçerisini bk götüruyor. Koku bile var. Görmesen kokudan anlarsın. Bu hala süslenmiş kasaya geçmiş öyle duruyor.
      buse01
      Yakışıklı kasiyere prezervatif ve ağda sordum @zsın diye aşsjdkjcjf
       noway
       mahallenin marketinde yaşadığım saçma bir olay vardı, yaşarken hiç komik değil aksine gergindi ama şimdi çok komik sjsjshsa anne ve çocuklardan oluşan çingene ailesi markete büyük bir gürültüyle içeriye girdi. görevliler çıkarmaya çalıştılar anında ama çocuklar ve anne ellerine geçen şeyleri donlarına sokarak çıktılar marketten. travma yaşadım resmen o anlarda ama şimdi hatırlayınca çok komik geliyor görüntüler. düşünseniz 5-6 kişi çikolataları içine sokuyor görevliler onları çıkarmaya çalışırken sjshsjsja çok korkunç
        eski_bi_tanidik
        Baya ilginç olaymış hwjsj
         moon_night
         çoklat almaya gitmiştim, beni görünce "kalmadı canım onlardan yarın gelir" dedi...
          myheartofstereo
          kız sen ne kadar uzadın ya!? (yanımdaki kasiyer abiyi gösterir) abinle aynı boydasın neredeyse. kankim oldu sayılır kasiyerler sjdgshdg (şok market en iyisidir maltana satan tek market valla)
           asgardian-mjolnir
           Biri dondurmadan başka içecek var mı diye sormuştu ?
            melina26
            küçükken annem hep markete gönderirdi manav böülümünden ne alırsam tam 1 kilo yada tam iki artık kaç kilo alacaksam gramı gramına tam olurdu manavdaki abi bizden iyi denk getiriyosun seni buraya alalım demişti 😆
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.