Markette Raftan Bir Şey Alıp Yeyip, Ambalajını Kasiyere Vermek Arzusu..
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sinek_valesi
   Yapmıyoruz demeyin, çarpılırsınız . Nedendir bilmem, her markete girdiğimde yapma isteği doyuyor içimde. Bilmiyorum sanırım pek hoş bir hareket değil ama bu da can yani. Yemiyah mı? Tabi bu arada kasiyerlerin gözü yaşlı, hangi küfrü ediyordur acaba içinden..
    peripedia
    Çok ayıp ama, o kasiyer senin yediğin çikolata, gofret paketi ile temas etmek durumunda mı? Su şişesi gibi açılıp tekrar kapatılabilen ambalajları anlarım ama çok görüyorum bitirilmiş ürün zorla kasiyerin eline tutuşturuluyor. Yapmayın, gerçekten çok ayıp orası cafe değil ki market. Canın ne istiyorsa al, ödemeni yap sonra istediğin gibi ye.
     hysosiri
     Ya çocuk muyuz alana kadar yemeyiz heraldee
      pumpkinpie
      Ben de çok yapıyorum bunu ya alışveriş yaparken bir şeyler yemek beni aşırı yükseltiyor
       criglernajjar
       Asla; ama asla yapmadığım şeydir. O kadar iradesiz değilim, parasını verene kadar ağzımı tutabilirim. Hatta şöyle de bir huyum vardır: Satın aldığım şey su bile olsa eve gitmeden açmam; çünkü dışarıdayken parayı ellemiş olurum. Parayı ellediysem kesinlikle bir şey yiyip, içmem. Daha doğrusu bir şey yiyip, içeceksem, o gün evden hiç çıkmamış olsam bile elimi mutlaka sabunlarım. Çünkü fakültede böyle öğretildi bize. Hele ki bir ameliyathaneye gireceksem dirseklerime kadar 3 kez sabunlama-durulama yapıyorum. Çünkü hasta enfeksiyon kaparsa, vicdanen rahatsız olurum.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.