Manuel Kusma Yöntemi ile 3 Ayda 20 Kilo Vermem ve Hastanelik Olmam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Uyarayım arkadaşlar, bu yöntemi denemeyiniz. Kontrolü elden kaydederseniz sonu anoreksiyaya, bulimia nervozaya kadar gidebilecek olan bir süreç söz konusu. Sen neden denedin derseniz, kilo verme hususunda sorunları olan, ne yaparsa yapsın kilo veremeyen ve tek çaresi mide küçültme ameliyatı olan ben kontrolü elimde tutarım diye girdim bu topa. Dediğim gibi hedeflediğim kiloya ulaşmak için tek çözüm yolum mide küçültme ameliyatıydı ve ben bunun daha zararlı olduğunu düşündüm nedense. Bu konuda hala fikirlerimin arkasındayım çünkü küçük bir Google aramasında manuel kusmanın iç organlara ciddi zararlar verebileceği bilgisine ulaşabilirsiniz ama mide küçültme ameliyatları için de aynı risk geçerli. Bknz. Seren Serengil. Bugün yaşadığı birçok sağlık sorunu mide küçültme ameliyatı kaynaklı. Ben bu süreci nasıl yönettim derseniz sadece ana öğünlerimden sonra hepinizin bildiği üzere parmaklarımı boğazıma sokarak kustum. Yediğim ana öğünü çıkardım yani. Başlarda çok zorlandım, saatlerce klozetin başında beklemek durumunda kaldım, kusamadım, boğazım tahriş oldu, ilerleyen günlerde midem yanmaya başladı ama vücudum yaklaşık bir-iki hafta içerisinde bu yeni alışkanlığımı kabul etti. Robota bağladım, doyana kadar ye, lavaboya git ve kus. Son zamanlarda bunu yaparken bir şeyler falan izliyordum o derece alıştım. Sanırım sonrasında midem küçüldü ve daha az yemeye daha az çıkarmaya başladım ve başlıkta görmüş olduğunuz hedefe ulaştıktan sonra kendimi frenlemeye başladım. Tabii bu da kolay değildi çünkü yemeklerden sonra artık manuel bir şekilde değil midemin bulanması ile kusuyordum. İşte tam da bu noktada kontrolü elden kaybettim arkadaşlar. Su içsem dahi midem bulanmaya başladı. Yiyemedim, hızla kilo kaybetmeye başladım. Klozetin başından kalkamadım ve hastanelik oldum. Doktorlardan bir ton fırça yedim. Bir psikiyatr ile görüştürdüler beni ve uzun uzun kendime verip verebileceğim en büyük zararlardan birini verdiğimi anlattılar. Bu süreci de bir şekilde atlattım. Şu an herhangi bir sağlık problemim yok umuyorum ilerleyen süreçte de olmaz. Umarım iştahım bu seviyede kalır ve kontrolü elimde tutabilirim. Şu sıralar internette çok karşılaşıyorum bunu uygulayan ve güzelleyen insanlara o yüzden paylaşmak istedim. Dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın. Denemeyin.
    kania_
    Bende bunu denemeyi düşünmüştüm iyiki denememişim ama hala aklımda akkıllanmıyorum malesef.Bende yemeklerden sonra kusmaya çalıştımda çok zor ya yemin ederim boğazım filan ağrıyodu en sonunda yapamayacaağımı anlıyıp bıraktım.
     merivella
     3 ayda 20 kilo mu verdin aman tanrım çok zorlayıcı olmalı hele kusma kısmından bahsetmiyorum bile
      horny
      ayyyyy.... bunun ismi bulimia nervosa. yediğiniz şeyler için pişman olmamanızı sağlıyorsunuz ama bu şekilde sağlığınızı çok büyük riske atıyorsunuz. midenizi boşaltıp aldığınız o his aslında tamamen kendinizi kandırmaktan başka bir şey değil. bunun yanında çiğneyip tükürenler bile gördü bu gözler...
       moon_night
       Çok kötü ya... Haftada 5 kilo vermişliğim var... Zayıfladığında biri sana güzel göründüğünü söylerse daha çok zayıflarsam daha güzel olurum şeyine girip daha fazla vermeye çalışıyorsun En azından benim ki böyle...
        peripedia
        Vay arkadaş deli misiniz ya? Kendinize bunu nasıl yapabilirsiniz hiç mi korkmadınız? Bangır bangır bağırıyor insanlar bu konu hakkında. Hiç mi duymadınız? Duygu Özaslan'ın yaşadıklarınıda mı takip etmediniz?
         sedefartuny
         İtiraf ediyorum bir ara ben de bunu yapmayı çok istedim ama kıyamadım kendimi iyi ki yapmamışım. Bir diş tedavisi ile deli gibi kilo verdim :) mesele iştah arkadaşlar. İştahınızı frenlemeniz gerek. Bunu nasıl yapacağınız da size kalmış.
          takmazuguramatakar1
          Sübliminal yapsaydın ya daha kolay daha hızlı hem de sağlıklı skdmsmsmss
           kitaptakikurt
           ee sonuç kaç kilosun şuan
            mrlawyerkk
            Bu gibi paylaşımlarla insanları yanlış yönlendirmeyiniz lütfen. Birçok genç kadın var bu sitede ve etkilenmeleri çok normal. Evde denemeyiniz uyarıları ile olmaz o dikkatlerini daha çok cezbetmiş oluyorsunuz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.