Mantık İnsanı mı Yoksa Duygu İnsanı mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Açıkçası mantık insanı olmak için kendimi parçalarken maalesef ki tamamen duygularıma esir bir insanım. Tamamen mantık insanları da duygusuz gibi geliyor ama ne bileyim daha az yıpranıyorlar gibi geliyor bana
    innocentghost
    Duygularıma asla ve asla engel olamıyorum. Niye bu kadar duygusalım onu da bilmiyorum ama gerçekten mantık ve duygu arasında gidip gelmiyorum bile😂
     sexen
     Mantı insanıyım ben karnım acıktı 😆
      cinayetvaraga
      Duygularını tamamen kontrol altına almış bir adamım. ve maalesef ki çoğu ilişkilerimde bu duygusuzluğun olumsuz yansımaları ile karşılaşıyorum. ama olsun. mantık bizi bir yerden bir yere götürür, duygular yarı yolda bırakır.
       tsukyomi
       Mantık insanıyım. Duygularla hareket edip sırta 50 bıçak yedikten sonra duyguları bıçak yediğim yerlerde bıraktım. Duygular değişkendir, değişken bir şeye göre yolunuzu çizemezsiniz, kaybolursunuz. Varsın duygusuz it desinler, ben yoluma bakarım.
        sairsel
        Maalesef duygu insanıyım
         lutfen-ama
         Ben insan değilim ya, püh yazıklar olsun bana. 😤
          kalpci
          Mantık insanıyım, üzülünecek bşi mi var mesela o zaman derimki hemen "demek ki...Tüh, ay yazık ya" derim, üzülürüm. Biraz sonrada, zaman geçer o zamanda üzülmem geçer... Mantıklı olarak yani. Birine aşık olmuşsamda filan, örneğin... o eğerki uzaktaysa, misal o Bayburt'ta olsun bende Gümüşane'de olayım (Gümüşaneye hiç gitmedim) diyelim. İçimdeki mantık bana der ki "ya keşke yanımda olsaydıda bi tebessüm etseydi, kalbimin kalorifer peteği" işte o zamanda özlemek mantığım devreye girer.
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Duygularını dinlemeye ihtiyacı olan bir rasyonel insanım
           https://youtu.be/CQ3oEfgDuzw
           https://youtu.be/CQ3oEfgDuzw
            leb
            önceden duygularımla hareket ederdim bir faydasını görmedim bıraktım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.