Mansur Yavaş Terörist Muamelesi Görüyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-efe-giriz
   Troller hep bir ağızdan Mansur Yavaş için terörist diyorlar. Size göre sizin gibi düşünmeyen herkes terörist. Yaklaşık 2 milyon kişi hakkında terörden işlem yapılmış. Bir ülkede bu kadar teröristin olması normal mi? Selahaddin Demirtaş, Erdoğanı bitirebilecek bir siyasetçiydi fakat Malum kişi onu ve hdp'yi terörist gibi göstererek halkı manipüle etti. Selahaddin Demirtaşın Ve Osman Kavalanın hakkı yenmiş olup malum kişi kul hakkına girmiştir. Türklere Fetöcü, Kürtlere İse Terörist demeye devam edin ! Biz bu kafayla çok ileri gideriz ! Malum kişi ülkeyi kutuplaştırarak Türkiye Cumhuriyetini sömürmeye devam ediyor. SİZ Z KUŞAĞINA KARŞI ÇIKIN ! Z KUŞAĞINI DURDURAMIYCAKSINIZ ! Z KUŞAĞI SİZİN SALTANATINIZI SONA ERDİRİP BU ÜLKEYİ AYDINLIK BİR GELECEĞE DOĞRU SÜRDÜRECEKTİR !
   https://www.youtube.com/watch?v=2gW0ClSZB-I
   https://www.youtube.com/watch?v=2gW0ClSZB-I
    mrsnl33
    Ordan burdan bi şeyler aşırıp gelme velet. HDP neler yapmış şu ana kadar git biraz araştır. Kaç defa PKK ile birlikte olduklarını açıkça söylediler. Yanlış olan onların meclise girmesi
     basorexia_
     aliye azıcık mention verelim de sussun amk
      eliff04
      HDP kesinlikle savunulamaz. Onlar terörist Öcalan'ı destekliyorlar. Kürt devleti kuracağız diyorlar. Ülkemizde böyle bir parti olamsı bile çok kötü. Bunlara toplu katliam yapılmalı aslında. Araplarla birlikte
       gossipdio
       hdp savunan kaldı mı ya gözünüzü açın
        silivri
        Selahattin Demirtaş terörist zaten.
         cinayetvaraga
         sen tayyipçi değil miydin lan? hayırdır?
          catherine-earnshaw
          Mini mini bir trol konmuştu, Dio'ya konmuştu. Annen sana dönekliğin gurur duyulacak veya gösteriş yapılacak bir şey olmadığını öğretsin. Bir de bezini değiştirsin.
           asabimutlu
           Bu ülkede AKP li olmayan herkes terörist değil mi zaten niye şaşırıyoruz ki :)
            canerckr
            HDP terörist. Siz bence Kürtlerle hdp alçaklarını bir tutmayın. Selahaddin şerefsizi inşallah ömrünün sonuna kadar kocası öcalan ile beraber yatar. Ne yazık ki bu ülke bu o.ç larını besliyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.