Mansur Yavaş'ın YKS Ücretlerini Ödemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı ücreti dün açıklanmıştı. TYT ve AYT olmak üzere iki oturumdan oluşacak sınavın ücreti 70+70 yani toplam 140 tl. Öğrenciler de bu ücretin yüksekliğinden dolayı isyan etmişlerdi. Mansur Yavaş da bugün paylaştığı tweet ile Ankara'da sosyal yardım alan ve pandemi sebebiyle kapanan sektör çalışanlarının çocuklarının YKS ücretlerini belediyenin karşılayacağını duyurdu. Ben kendisine helal olsun diyorum. Umarım diğer belediyeler de böyle şık bir hareket yapabilirler. Pandemi sebebiyle ülkede çoğu ailenin ekonomisinde 140 tl bile çok önemli fiyatlara tekabül ettiği için gerçekten ailelere yardımcı olabilecek güzel bir belediye politikası olmuş. Güncelleme: 140 tl geçen seneki ücretmiş. Bu sene 90+90= 180 tl olmuş
    killforyou
    böyle böyle sağlam adımlarla geliyor başkanım. köylere ücretsiz internet ve tablet de götürmüştü. başta melih gökçek olsaydı şu an o paralara dinozor heykeline yatırılacaktı. doğru yoldasın mahsur başkan. parti gözetmeksizin herkesin beğendiği bir profil sergiliyorsun. o aileler ve öğrenciler adına ben teşekkür ederim.
     hogwartsmektubugelmeyen
     Çok yaşa başkanım :)
      kayberkay
      140 mi olmuş ohaa be olaya bak 😳
       sedefartuny
       Başkanım da başkanım. Canım başkanım. Oh be. Uzun zaman olmuştu şöyle güzel bir haber okumayalı. Mansur Başkan olmasa okuyacağımız da yoktu. Tebrik ediyor, başarılarının ve bu güzel kararlarının devamını dilerim.
        koronalitavuk
        Kardeşim BEN PARAMI YATIRDIm. ZamanındA. Bu başgan benim hakkıma giriyor benim paramı da yatırsın. Haram ederim yoksa...
         rarero
         Bunun kadar ince düşünülmüş hareketler yalnızca sizden geliyor başkan. Gerçekten işini bu kadar layıkıyla yapan ve sosyal devlet anlayışıyla kendini yetiştiren ve hizmet eden birine o kadar hasrettik ki. İçimizde çiçekler açıyor.
          ozymandiase
          Keşke Cumhurbaşkanı sen olsan.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.