43
24.12.2020
Mansur Yavaş'ın Vatandaştan Özür Dilemesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Ne kadar uzun zaman oldu 'özür dileyen' bir belediye başkanı görmeyeli değil mi? Bugün sabah saatlerinde Ankara'da kar yağışı gerçekleşti biliyorsunuz. Kar yağışı nedeniyle ufak çaplı araç kazaları meydana geldi ve trafik kilitlendi. Günün en mutlusu Melih Gökçek tabi. Twitter'dan bir hayli eleştirdi Mansur Yavaş'ı. Ankaralı da bu duruma ilişkin belli başlı şikayetlerini iletti. Mansur Yavaş ne yaptı? "Hiçbir bahane üretmeden özür diliyorum" dedi. Gayet normal bir durum değil mi ama Türkiye şartlarında öyle değil işte. Vatandaştan özür dileyen ilk Belediye Başkanı bile olabilir kendisi. Dolayısıyla ortada haber değeri olan bir durum var. "Masaya çık tepin istersen" çıkışından sonra bu samimi tavrının ve özrünün çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Birileri bizi dikkate alıyor ilk defa farkında mısınız arkadaşlar?
    maskoff
    bu herif kendine aşık edecek. anne oğlun eski bir ülkücüye aşık oldu demeye utanıyorum. seni seviyoruz başkanım. aylardır yüzlerce köye internet dağıttın ücretsiz olarak sırf yavrular derslerinden geri kalmasınlar diye. bunun hatrı yeter seni savunmak için. o parayla bok gibi heykeller de yaptırabilirdin paraları cukkalayıp.
     cinayetvaraga
     tedbirsiz yakalanmak da büyük bir ayıp mansur başkan. ozür dilemekle olmuyor o iş. sen yapma bari.
      mevsimlerdensnbahar61
      Özelediğimiz bi tablo yok biz özür dileriz diyesim geldi bi an
       nykskaos
       Özür mü? O da ne?
        detokssuyu
        Mansur Bey'i nedense sevemiyorum. İyi bir insan olduğu çok açık, icraatleri takdire şayan ama çok meze olmadı mı sizce de sosyal mecralara? Çok bilinçli bir iletişim çalışması olduğunu düşünüyorum tüm eylemlerinin. O yüzden sevemiyorum sanırım. Özür dilemesini de bu çaba dahilinde buluyorum ne yazık ki. Üzgünüm Mansur Başkan.
         nickimdebileolmaz
         Ankara gibi bir yere fazla bu adam.
          me_out_bye
          Alkışlancak bir hareket. Samimi davranış. Tokalaşmawk. Bundan sonra aceleme müdahale etmewk. Olan olmawk. Soyulmuş muz kapanmamak. Tokalaşmawk. 🤝🏻
           mrlawyerkk
           Her şeye okey ama şu Gökçek'in hala konuşabiliyor olması o kadar sinirlerime dokunuyor ki. En ufak bir yağmurda da gördük Ankara'ya nasıl deniz geldiğini neler olduğunu. Kendisi Başkanlık koltuğunda oturuyor olsaydı ne değişecekti acaba. Adam çıkmış özür dilemiş. Sen hakaret ederdin, çatır çatır kavga ederdin hemşerilerinde Sayın Gökçek. Yapmışlığın var daha önce.
            kaaninteyzesi
            Böyle naif hareketlere hasretiz
             gizemino
             Bana çok samimi geliyor bu tarz davranışlar. İyi bir lider, hatalarını da kabul edebilmeli
              cokbilmisdegilcokbilen
              Me kadar güzel bir söz. Hiç bahane üretmeden özür diliyorum demek. Bu kadar zor bir şey değilmiş, değil mi ?
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.