Mansur Yavaş'ın Öğretmenler Günü'nde Öğretmenlere Çiçek Yollamasına "Niye?" Diye Soran Jahrein
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   öğretmenler günü sebebiyle değerli öğretmenlerimize çiçek yollayan mansur yavaş bence güzel bir harekette bulunmuş fakat jahrein'in sorduğu soru da mantıklı. niye diyor. aslında niye derken bu çiçekler kimin parasıyla yollandı? buna gerek var mıydı demek istiyor. eğer bu para vatandaşımızın cebinden çıkıyorsa bunu sorgulamak kadar doğal bir şey yok. bunun için linç edilecek jahrein ama ben sorusunu haklı buluyorum. mansur yavaş'ın vereceği cevabı merakla bekliyorum.
   https://twitter.com/jahreindota/status/1463454808485019650
   twit
    sedefartuny
    Bu Jahrein iyice saçmaladı mı acaba? Ekrem İmamoğlu Karsu ile yemek yapar niye der Mansur Yavaş öğretmenlere jest yapar diye der. Saçmalamasın bi.
     kalpci
     Sol kafanın bu sorgulama muhabbeti çok iyi tabii de "gardaş az bi dur" şu faşist kafayı bi gönderelim sonra kendi aramızda hasbihal ederiz. Bkunu çıkartma
      utumasasiilekayanadamm
      Jahrein kim mk
       imailahorsilahh
       "Eğer bu para vatandaşların cebinden..." Öğretmenlerimiz için " çıkıyorsa." Bir kimseyi rahatsız edeceğini zannetmiyorum. Adamın başkanlığını icra ettiği il ve insanı için yaptıkları yadsınamaz. Hayır başkan olmak da zor şimdi.. "sana neğ, sakalını öptüğüm" de diyemezsin. Her neyse herkes işine baksın. Güzel hareket..
        tsukyomi
        Biz Jahrein'ın keriz silkelemesini sorguluyor muyuz? Sorgulaması gereken kişi Mansur başgandan yukarıda, sıkıysa onu sorgulasın.
         sairsel
         Yıllardır büyükşehir belediyelerinde neler olup bittiğinden haberimiz olmazdı ama nedense son seçimlerden bu yana millet gözünü buralara dikti! Tabi ki sorgulamak güzel birşey karşı değilim yalnız objektif olunmalı ve herkes sorgulanmalıdır.
          gossipdio
          ya bu adam neden oyun oynamaya devam etmiyor. bazen çok saçma açıklmalar ve tepkiler veriyor
           pisilamest1
           lan kimse de çıkıp sanane dememiş fodkfkekdkmed
            biribizidurdursuncanim
            Çünkü öğretmenler günü ve adam bir jest yapmak istemiş. Bunun bu kadar sorgulanacak bir şeyi yok buna niye diye sorana kadar soracağımız daha çok “niye” var.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.