Mansur Yavaş'ın 'Masaya Çıkıp Tepinin İsterseniz' Lafından Sonra AKP İlçe Teşkilatı Atatürk Portresini Aşağı Çekti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Geçtiğimiz hafta yapılan Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Aralık ayı ilk toplantısı, gerginliklere sahne olmuştu. Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'nin önergesi, süre dahilinde verilmediği için reddedildi. Murat Köse reddedilen önergeyi ısrarla okumaya çalışmıştı. Bunun üzerine Mansur Yavaş tarafından Köse'nin mikrofonu kapatıldı. AKP'li üyeler masalara vurarak Yavaş'ı protesto ederlerken Mansur Yavaş kürsüden "Masaya çıkıp tepinin isterseniz" şeklinde bir karşılık verdi. Melih Gökçek döneminde 3 katrilyonluk yolsuzluk yapıldığını söyleyen Yavaş'a Murat Köse'nin cevabı "Bana göre efsane bir adamdır. Usulsüz dediğiniz adam zor yetişiyor" olmuştu. Yaşanan bu krizden sonra AKP Mamak teşkilatının Atatürk portresini Türk Bayrağından ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinden daha aşağı çektiği ortaya çıktı.
   https://onedio.com/haber/mansur-yavas-in-masaya-cikip-tepinin-isterseniz-lafindan-sonra-akp-ilce-teskilati-ataturk-portresini-asagi-cekti-946674
   Detaylar:
    cinayetvaraga
    Olum o fotoğrafları kaldırsanız da, aşağı da çekseniz ve hatta indirseniz bile s*ke s*ke o koltuklardan inecek bir gün hesap verecek, hatta bizzat sizin iflahınızı s*kmemize mahal vereceksinzi! O gün gelecek ve bu memleketin yarısı sizin o koltuktan yuvarlanacağınız gün için geri sayıyor merak etmeyin. Hangi fotoğrafın inip ayaklar altında ezileceğini hepimiz görecez!
     me_out_bye
     Çok çirkin bir görüntü. ASLA KABUL EDİLEMEZ. - Smtrininde a.koymuşlar. Ruh hastaları. Kabul edilebilir hatalar değil bunlar. Kasıtlı. Ruh hastalıgı belirtisi. Al içine al bari okdr çok seviyosan o birilerini. Çikmasin içinden. Tobe ya
      alys
      oraya hangi kanunla,kim sayesinde,nasıl geldiğini bilmeyenlerin yaptığı eylem.
       littlejohn
       nerden baksan aşağılık bir hareket. neyse sabretmeye devam elbet gidecekler.
        redblack
        Atam'ın dediği gibi; geldikleri gibi giderler.
         pazartesi
         Ben tayyip olsam bunları arada skerdim. Nasıl olsa sesleri çıkmıyor.
          mrlawyerkk
          Nasıl insanlarsınız siz ya? Hangi tek hücreliden çıktı bu fikir acaba. Unuttuğunuz şey fikirlerin ölmeyeceği, Atatürk’e duyduğumuz sevgi,saygı ve minnetin onun eşsiz fotoğraflarında değil kalplerimizde zihinlerimizde zaten hissediyor olmamız.
           batuhan-omacan
           darbe marbe dediğiniz günlerde o indirdiğiniz resmi ilçe binalarınıza astınız.
            cokbilmisdegilcokbilen
            Bu nasıl bir insan? Bu nasıl bir yaş 5'e bağlamak acaba? Ben böyle bir şey görmedim diyemeyeceğim tabi gördüm. Neden? Çünkü burası Türkiye.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.