Mansur Yavaş'ın Hatasının Bulunması (25 Kasım 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Gerçekten başkasının yerine nasıl utanılır bir kez daha görmüş olduk. Eleştirmek için eleştirirsen böyle zırvalar el aleme maskara olursun.
   https://odatv4.com/vid_video.php?id=90CD3
   https://odatv4.com/vid_video.php?id=90CD3
    detokssuyu
    Beyninizi nerede bıraktınız acaba çok merak ediyorum. Her gün bize başkası adına utanma duygusunu yaşatıyorsunuz biz utanmaktan yorulduk keşke biraz da siz utanabilseniz.
     utumasasiilekayamayanadam
     Daha konuşmayı bilmiyor çıkmış oraya laga luga yapıyor. Konuştuklarını yazıya dök desen zibilyon tane hata yapar bu andaval.
      sedefartuny
      Aman Allahım hemen Mansur Başkanı aforoz etmeliyiz. Takipten falan mı çıksam ne yapsam. Vay arkadaş ya. Hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey olmuş olmalı.
       ozymandiase
       Kendisi adına kendisini bu denli üstün bir yetenekle rezil edebilmesinden dolayı teşekkür ederim. Bir insan kendini ancak bu kadar rezil edebilirdi. Beyni kendine dahi yetemeyenlere güzel bir örnek teşkil etsin de bir şey konuşurken düşünerek konuşsunlar.
        pillowtalk
        Üstad bu tespiti yaparken gecesini gündüzünü birbirine katmış gibi duruyor. Söyleyeceği en basit cümleleri dahi bakarak söylüyor çünkü konuşmaktan aciz. Üslubundan resmen lağım akıyor. Karalama kampanyalarınıza Mansur Yavaş'ı alet edemeyeceksiniz. Kendiniz çalın kendiniz oynayın. Ama ötede.
         cinayetvaraga
         vay arkadaş. senin baban keşke ananın uyluklarına boşalaydı da biz bu videoyu izlemeyeydik.
          _lara_
          ycıcfuycyuk bana komik gelio açıkcası akpli bir belediye başkanı yapsa üstü kapatılmaya çalışılır iyi ki muhalefetin belediye başkanı bi hata yapmış hemen eleştirelim herkes duysun. eleştirenler bari eleştirilenden iyi olsa. şu ülkede bi tane adam gibi siyasetçi yok hepsi yalancı hepsi showmen bıktım!..
           herseyinaktivisti
           Bugün bir başlık da daha yazdım aynısını: Bugün de başkaları adına utandık çok şükürr. Bugün fazla fazla utanmışız demek ki
            peripedia
            Benim anlamadığım bu beyefendinin yanında yakınında görevli ya da sadece bir yakını olarak "Abi yapma" diyecek kimsenin nasıl çıkmadığı.
             redblack
             Bally böyle kafa yaşatmadı bana
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.