Mansur Yavaş'ın Hatasının Bulunması (25 Kasım 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Gerçekten başkasının yerine nasıl utanılır bir kez daha görmüş olduk. Eleştirmek için eleştirirsen böyle zırvalar el aleme maskara olursun.
   https://odatv4.com/vid_video.php?id=90CD3
   https://odatv4.com/vid_video.php?id=90CD3
    busrawashere
    en son imamoğlu'nun videosunda böyle utanmıştım
     cinayetvaraga
     vay arkadaş. senin baban keşke ananın uyluklarına boşalaydı da biz bu videoyu izlemeyeydik.
      raselika
      Bu kadar rezil hale düşmeye insan bir utanır ya. Yanlış bulmak için yanlış ararsan böyle rezil olursun işte. Mansur Yavaş'ı kendilerince yemeye çalışıyorlar ama yemezler artık. Yiyemezler.
       pillowtalk
       Üstad bu tespiti yaparken gecesini gündüzünü birbirine katmış gibi duruyor. Söyleyeceği en basit cümleleri dahi bakarak söylüyor çünkü konuşmaktan aciz. Üslubundan resmen lağım akıyor. Karalama kampanyalarınıza Mansur Yavaş'ı alet edemeyeceksiniz. Kendiniz çalın kendiniz oynayın. Ama ötede.
        ozymandiase
        Kendisi adına kendisini bu denli üstün bir yetenekle rezil edebilmesinden dolayı teşekkür ederim. Bir insan kendini ancak bu kadar rezil edebilirdi. Beyni kendine dahi yetemeyenlere güzel bir örnek teşkil etsin de bir şey konuşurken düşünerek konuşsunlar.
         detokssuyu
         Beyninizi nerede bıraktınız acaba çok merak ediyorum. Her gün bize başkası adına utanma duygusunu yaşatıyorsunuz biz utanmaktan yorulduk keşke biraz da siz utanabilseniz.
          redblack
          Bally böyle kafa yaşatmadı bana
           peripedia
           Benim anlamadığım bu beyefendinin yanında yakınında görevli ya da sadece bir yakını olarak "Abi yapma" diyecek kimsenin nasıl çıkmadığı.
            sedefartuny
            Aman Allahım hemen Mansur Başkanı aforoz etmeliyiz. Takipten falan mı çıksam ne yapsam. Vay arkadaş ya. Hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey olmuş olmalı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.