Mansur Yavaş'ın Fırat Çakıroğlu Tweet'i
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Açıkcası ben sadece ne gerek vardı diyorum? Belki tamam politik kimliğin ile uyabilir ama sonuçta okula satır ile girmiş bir şahıs idi fırat çakıroğlu. Tabii ki hiçbir genç ölmesini istemiyoruz fakat fırat çakıroğlu'nu anmak için nasıl bir politik sebebin olabilir? Yani siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
   https://twitter.com/mansuryavas06/status/1363014094035558401?s=20
   Tweet Burada
    uzmanjnekolog
    fırat çakıroğlu durumuna ben de nört'üm
     badideasensei
     Fırat Çakıroğlu ile aynı görüşte olmasam da üzerinden politika yürütmek yerine biz bu insanları bu kadar politize ediyoruz ve suçluyuz diyen yok.
      veritas-vos-liberabit
      Üniversitelerin pkk yuvası haline gelmesinde başta kimin katkısı varsa hepsinin Allah belasını versin diyorum. Diplomalı peşmerge Boğaziçi'nde odtü de ege de nasıl var olabildi buna iktidar başta olmak üzere kimler sebebiyet verdiyse gün gelecek hesabını verecek. Fırat gibi binlerce gencin önemini Türkiye sonradan kavrayacak.
       littlejohn
       Gereksiz abartilan bir durum. Firat cakiroglu eline satir ile okula girdiyse deniz gezmis de banka soymustur. Ayni hassasiyeti her iki taraf icin de esit sekilde gostermek gerekir. Biri sucluysa digeri de suclu. Biri ulkesi icin yaptiysa digeri de ulkesi icin yapti. Ki benim gorusum ikisi de ulkesini seven genc adamlardi.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.