Mansur Yavaş'ın Ankara'daki Yolsuzlukları Tek Tek Paylaşması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, düzenlediği basın toplantısında kendisi ile ilgili AKP'li üyelerin iddialarına yanıt verdi ve bir kez daha Melih Gökçek döneminde kamu kaynaklarının nasıl çöpe atıldığını anlattı. Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bu sabah yapılan Aralık ayı ilk toplantısı krizle başladı. Mansur Yavaş, AKP’li Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’nin önergesini, “Süresi içinde verilmediği” gerekçesiyle kabul etmedi. Köse, ısrarla önergeyi okumak isteyince mikrofonu kapatıldı. AKP’li meclis üyeleri, Köse’nin mikrofonunun kapatılmasını masalarına vurarak protesto ederken Mansur Yavaş, “Masaya çık tepin istersen” dedi.
   https://onedio.com/haber/mansur-yavas-ankapark-sadece-ankara-ya-degil-turkiye-ye-atilmis-en-buyuk-kaziktir-945827
   Detaylar 👇
    talihsizinteki
    bu adamdaki taşağın 10 da 1 i hitlerde olsa moskova yı da alırdı amk
     dedikoduvar
     Kral adam. Umarım onun gibi siyasetçilerle bu ülkede tekrar liyakat ve şefaflık ilkeleri önem kazanır.
      fuzbing
      bunlar hep dış güçlerin.. neyse
       camparice
       büyük başgan
        peripedia
        Ve hala Melih Gökçek’in Twitter’da konuşabiliyor olması. Merak ediyorum hiç utanmıyor mu? Tüm kirli çamaşırlar meydanlarda. Dinocanlara dair tüm fantezi dünyası da. Neden utanmıyor? Neden hesap vermiyor?
         mrlawyerkk
         Üzerine birde Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’yi “Masanın üzerine çık tepin istersen” cümlesi ile dumur eden güzel başkan. Hep böyle kal Mansur Başkan. Sadece Ankara’nın değil ülkenin tamamının sana ve senin gibi yöneticilere ihtiyacı var.
          bisosyolog
          CHP'nin şu adamı alıp, partinin başına getirmesi gerekiyor. Genellikle muhalefet her zaman kendi kendini bitiriyor. Birinin kasetleri çıkar, birinin karısı gidip fransız dergisinin Hz. Muhammed'i eleştiren dergisini beğenir, biri koltuk sevdasına düşer.. Muhalefete böyle insanlar lazım.
           roar
           Bu adam hakikaten tam bir devlet adamı. Aleni olarak yapıyor ne varsa. Her şeyin d fazlasıyla frakında ve oldukça da bilgili. Kendisini tebrik ediyorum böyle cesaretli davranabildiği için. Sen böyle olduğun sürece herkes yanında senin. Bu zamana kadar bizden çalınan ne varsa bizden esirgenen, saklanan hangi bilgi varsa hepsini paylaş bizimle. Biz de bunların neler çevirdiğini daha iyi anlayabilelim...
            alys
            biraz izledim başkanın tavrından keyif aldım.kendilerini Allah zannedenlere gereken cevapları vermiştir.yürüyedur başkanım.
             cinayetvaraga
             biz bunları biliyorduk ama ispatlayamıyorduk. Melih gökçek haindi, ona oy atanlar daha büyük haindi. bu yolsuzlukları yaptıranlar buyursunlar yaşadıkları yerde cefasını çeksinler pislikler temizlenene kadar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.