Manipüle Eden İnsan Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sozdedegilgozde
   Böyle insanlar her yerde var ne yazık ki. Sizlerin de etrafında var mı böyle tipler? Benim bir erkek arkadaşım vardı sürekli beni manipüle edip kendimi kötü hissetmeme sebep oluyordu. Kendimi suçlu hissettiriyordu. Sizleri de manipüle eden insanlar mı? Ya da sizler de manipülasyon yapan insanlardan olabilir misiniz?
    fuind
    Sizi devamlı kötü hissettirmesi manipülatif bir insan olduğunu göstermez. Bunu nasıl yaptığı, neden yaptığı vs gibi çok fazla açık nokta bırakmışsınız. Yorumlamak zor.
     moonlight3rd
     Kadınlar bu u saman altında yaptığını zanneder. Erkek farkındadır ama beyinsiz olduğundan geri dönülmeyecek noktaya kadar ses çıkarmazlar.
      benita
      Benim de erkek arkadaşım böyleydi daha doğrusu böyleymiş ben bitince bunu farkettim ki böylesi daha tehlikeli bence. Ayrılık acısı yerini nası yaa bunu nası yapmış yaa şeklinde şoklara bıraktı şimdi. Düşününce her gün ayrı bi şok
       merimor
       Manipüle edilebilen insanın sorunudur:)
        hysosiri
        İnsanların kafasını karıştırıp ilgisini farklı yöne çekebilme sanatı iyi yönde kullanılabileceği düşünüyorum
         roar
         Bu devir biraz değişik. Manipüle edemeyen manipüle ediliyor gerçekten. Hiçbir şey yapmayan insanlar nerede acaba?
          nickiharuto
          Biri size böyle hissettiriyorsa. onun yerini, sevgi dolu insanların alma vakti gelmiştir. Çevrenizi başarılı, mutlu ve sevgidolu insanlarla çevreleyin. farkı görün sevgiler.
           noobzac
           Ayarsızlara ayar veren insandır.
            damladamlo
            Aramızda böylesi insanlar tahmin ettiğimizden çok daha fazla. İşin kötü yanıysa bu insanlar sizi sinir hastası edip tüketene kadar manipüle edildiğinizin farkına dahi varmıyorsunuz.
             cokbilmisdegilcokbilen
             Şahane bir yeteneği olan insandır. Eğer hırslı ise de birazcık emekle yaptıramayacağı şey yoktur. Sorun şu ki asla kendini kandıramayacağı için her daim gerçeklerle çok erken yüzleşir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.