Mandala Yapan/Boyayan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   En eski meditasyon yöntemi olan Mandala yapmak ya da boyamanın zihni boşalttığı ve sakinleştirdiği uzmanların hem fikir olduğu bir konu. 40 yaşındaki ağabeyimi mandala boyarken gördüğümde bir tuhaf olsam da ona iyi gelen bir hobi olduğunu zamanla öğrendim. Siz mandala renklendiren birini gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz? Var mı mandala ile ilgilenen?
    utumasasiilekayanadam
    Bir şey düşünmüyorum, ilgilenmiyorum
     detokssuyu
     Ben yapıyorum, gerçekten rahatlatıyor. Sürekli bir yerlere geometrik şekiller çizme alışkanlığım vardı özellikle telefonla konuşurken. Renklendirmek daha keyifli. Bazen mandalamı kendim çiziyorum. Hazır olanlar gereksiz pahalı. En keyiflisi kendi yaptığını renklendirmek.
      hickurusu
      Yapmadım ama baya merak ediyorum.. Zihinsel olarak rahatacağını düşünüyorum
       okadin
       Çok keyifli bir olaydır bu, güzel bir müzik aç yanına oh mis. Zihni gerçekten boşaltıyor ancak zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsunuz. Bir saatten sonrası ciddi vakit kaybı bence.
        benita
        Ben benzer bi şeyler yapıyorum ama tam olarak mandala sayılır mı bilmem. Mükemmel oyalayıcı ve sabır isteyen bir şey ama
         sozdedegilgozde
         5 sene önce tavsiiye üzerine aldım. Çıldırdım boyarken. Normalde yapabileceğimi benlik bir iş olduğunu düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.