Makyajsız Olmaz Diyenlerden misiniz Yoksa Makyajsız Güzelim Diyenlerden mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   faridamm
   Merhaba diocular.Geçen ramazan bayraminizla tekrar kutluyorum.Diocu kizlara sorum var.Makyaj yapmayi severmisiniz yoksa makyajsiz mi güzelim dersiniz????
    miss_depressive
    Makyajsız güzel değilim (makyajlı da güzel değilim) ama makyajı nefret denebilecek seviyede sevmem. Yani bana makyaja harcanan zaman biraz saçma geliyor. Ve hani benim aksime arkadaşlarım manyak gibi makyaj yapmayı severler. Aynı şekilde ablam ve daha 6 yaşındaki kardeşim de dahil. Ama benim için kozmetik mağazalarındaki makyaj bölümüne girmekle herhangi bir araba fabrikasına gitmek aynı şey. İkisi de çok karmaşık geliyor bana.
     bunedio_
     Gozalti ve cilt lekeleriyle problemim olmasa kırk yılda bir makyaj yaparım. Gözaltını kapat bb krem sür deyince mecburen renk vermesi için rimel ve hafif ruj da suruyorum. Cildi düzgün olanlar çok şanslısınız.
      mevsimlerden-sonbahar61
      Sağlıklı görünüm yani aşırı hoş değil cilt kusurlarını kusursuzlaştıran ürünler sevmiyorum hafif renk güzel tabi
       nobody1
       Ben fazla makyaj yapmam, yapsam da rimel ruj, güneş kremi gibi şeylerle yüzümü temizliyorum, o da zaten 10 dk'dan sonra yok oluyo
        sucpesinde
        Her türlü güzel olduğumu düşünerekten sadece özel günlerde makyaj yaparım, normal zamanlarda sadece ruj sürüyorum ki o da ruhsuz durmayayım diye.
         benita
         Yaptığım makyaj rimelden ibaret, güzelim diye bir iddiam yok ama makyajlı halimi beğenmiyorum
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.