Makyaj Yasaklanmalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yabaniblueberry
   Bence makyaj olayini abartmis durumda hatunlar var .. yani yikaninca bambaska biri .. Bence dolandiricilaga girecek duzeyde makyaj yasaklanmali.. Sonra erkekler makyajsizlara hastalikli muamelesi yapiyor ..
    gamze35
    Dermaroller kullanabilirsiniz gerçekten çok işe yarıyor. Detayları yazmıcam okuyun :)
    https://guzelfikir.com/dermaroller-nedir-ne-ise-yarar/
    Tıklayabilirsiniz
    .
     okadin
     Kesinlikle bu durumu çok saçma buldum. Eğer erkek makyajsız kadınlara hastalıklı muamelesi yapıyorsa bu erkeğin zihniyetinin değişmesi gerektiğini gösterir. İsteyen kişi makyaj yapar istemeyen yapmaz. Bu devirde böyle bir konuyu konuşmak bile çok sinir bozucu.
      vitaly
      kesinlikle yasaklanmamalı... kadın makyajı kendi için yapar, aynada baktığında kendine mutlu olur, kadın verici olduğu için mutluysa mutluluğunu verir, paylaşır. mutluluk paylaştıkça çoğalır... mutlu bir ülkenin yapıtaşı mutlu kadınlardır. bak mesela belli başlı ülkelere ülke neden mutsuz, çünkü kadınlar mutsuz...
       me_out_bye
       Hayır tabii ki. Kendisini nasıl güzel hissediyorsa öyle gezsin. -- Ama tabi dolandırıcılık işinede girmesin yes. Sürekli süper güzel görüntü profesyonel makyajlı. Sonra cahil adam ilk kez çıplak gördüğünde şaşmasın. İkisinide bilsin.
        benita
        Çok sevdiğim bir tepki cümlesi vardır, bilir misiniz; bundan size ne?
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.