36
16.8.2020
Makyaj Yasaklanmalı Mı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   yabaniblueberry
   Bence makyaj olayini abartmis durumda hatunlar var .. yani yikaninca bambaska biri .. Bence dolandiricilaga girecek duzeyde makyaj yasaklanmali.. Sonra erkekler makyajsizlara hastalikli muamelesi yapiyor ..
    okadin
    Kesinlikle bu durumu çok saçma buldum. Eğer erkek makyajsız kadınlara hastalıklı muamelesi yapıyorsa bu erkeğin zihniyetinin değişmesi gerektiğini gösterir. İsteyen kişi makyaj yapar istemeyen yapmaz. Bu devirde böyle bir konuyu konuşmak bile çok sinir bozucu.
     benita
     Çok sevdiğim bir tepki cümlesi vardır, bilir misiniz; bundan size ne?
      me_out_bye
      Hayır tabii ki. Kendisini nasıl güzel hissediyorsa öyle gezsin. -- Ama tabi dolandırıcılık işinede girmesin yes. Sürekli süper güzel görüntü profesyonel makyajlı. Sonra cahil adam ilk kez çıplak gördüğünde şaşmasın. İkisinide bilsin.
       vitaly
       kesinlikle yasaklanmamalı... kadın makyajı kendi için yapar, aynada baktığında kendine mutlu olur, kadın verici olduğu için mutluysa mutluluğunu verir, paylaşır. mutluluk paylaştıkça çoğalır... mutlu bir ülkenin yapıtaşı mutlu kadınlardır. bak mesela belli başlı ülkelere ülke neden mutsuz, çünkü kadınlar mutsuz...
        djsinemovic
        Bazı erkeklerin bazı kadınlara hastalıklı muamelesi yapma hadsizliğinde bulunduğunu söylüyorsunuz. Ben yaşamadım ama yaşadım diyen varsa doğrudur bir şey diyemem. Ve bu soruna çözümünüz kadınların görünüşleriyle ilgili kararına müdahale etmek mi gerçekten? Saçmalamayınız lütfen..
         gamze35
         Dermaroller kullanabilirsiniz gerçekten çok işe yarıyor. Detayları yazmıcam okuyun :)
         https://guzelfikir.com/dermaroller-nedir-ne-ise-yarar/
         Tıklayabilirsiniz
         .
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.