Makyaj Yapan Erkeklerin Kadınlardan Çok Daha Taş Olacağı Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   Arkadaş ortamında konuşup kızlarla hemfikir olduğumuz konu. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyoruz ya, erkeklerin neredeyse hepsi bakımsız. En bakımlısı bile bizim standartlarımızda kendisine bakmıyor bence. İşin içine makyaj girdiğinde çok çok güzel olacaklarını düşünüyorum. Daha doğrusu düşünüyoruz.
    herseyinaktivisti
    Valla makyaj öyle bir şey ki, direkt taşa yapsan afet olur
     vsjvsjvsjv000
     Ondan eksik kalsınlar lütfen. Ilerde kocamla fondöten kavgası etmek istiyorum ben.
      gregory_
      Denemek istemiyorum:)
       benita
       Konuşulacak konu kalmamış, canlar sıkılmış belli
        thetalentedmrripley
        Her kız babası en az bir kere bu gerçeği tadacaktır.
         eski_bi_tanidik
         Bence de güzel durar haa ama hepsi diiil. Sadece fondöten veya birkaç daha bişey. Öyle eyeliner fln değil yani:D hem bi kere koreli erkekler makyaj yapıyor ve süper duruyor Kskdjdkkdd Onlar da bu zahmeti ceksinler Amaaan ilk o kıllarını alsınlar da gerisine ben karışmam 🤢
          lovewkoko
          sakal erkeğin makyajı değil mi zaten? şöyle de bi durum var yani makyaj herkesi güzelleştiriyor tamam ama erkekler neden bunu yapmayı en başından beri reddetmişler? mesela savaşlarda savaş boyası sürüyorlar; bunun sebebi motivasyon olabilir, karşı tarafa korku vermek ya da en önemlisi kamuflaj olabilir. yani bu demek oluyor ki erkekler amacına ulaşmak için makyaj yapmışlar. şimdi böyle yazınca şunu düşündüm. kadınların amacı sadece güzel olmak mı? sesli düşündüm sadece no offence.
           tarcinkokankaranfiller
           Yapın amk elinizden malzemeleri alan yok bildiğim üzre gratise watsonsa veya herhangi bir kozmetik dükkanında da "erkekler giremez" diye bir kural da yok neyi bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum bir çok makyaj yapan erkek var illa göze mi sokmak istiyonuz
            ozymandiase
            Bir erkeğin makyajı saçı ve sakalıdır. Zaten yüzleri genelde pürüzsüz olmaya çok yatkın. Makyaj değil de cilt bakımı yapsalar muhtemelen birçok kadından çok daha bakımlı görünürler. Makyaj biraz saçma olmuş.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.