Mahkeme Vileda Sopasını Silah Saymış
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Haber dinleyin. Trajikomik. Ülkeye bak. Kadın usta işini yapıyormuş. Magandanın biri laf atmış. Kadında karşılık vermiş galiba bir şeyler demiş. Daha sonra işini bitirmiş çıkarkan maganda kapıya gelmiş tersleşme klasik sonra maganda kadına yumruk atmış suratına. Abla yumruğum şiddeti ile yere düşmüş mermer zemine vurmuş kendini. 1 dişi kırılmış 2 dişi zarar görmüş. Daha sonra o panikle etraftaki vileda sopasıni alıp adamın bacaklarına vurmuş. Mahkeme sonuç. Vileda sopası silah sayılmış. Basit yaralama kararı verilmiş. 84 gün mü ne hapis cezasına tekabul ediyormuş. 1.600tl para cezasına dönüştürüp para cezasına çarptırılmış. ??? Dingonun ahırı Xd Sakın evden çıkmayın. Çıkarsanız ot gibi gidin gelin sakın kimseye karışmayın olaylara girmeyin. Ortama bak q.
    676irmak
    Yani eğer zarar verdiyse silah sayılabilir ama kadına neden vurmuş ki adam?
     me_out_bye
     Adalete bak PUHAHAHAHA.
      serenity_s
      Annenin çocuğuna fırlattığı terlikte silah sayılmıştı
       odamdakimelek
       Kitap bile silah sayılıyor
        me_out_bye
        Buyurun efendim 💁🏻‍♂️. Im just yazdım buraya dinlediğim haberi. Gerisini bilmem.
        https://www.sozcu.com.tr/hayatim/yasam-haberleri/yumruk-yedi-disi-kirildi-paspas-sapi-silah-sayilinca-ceza-aldi/
        Yumruk yedi dişi kırıldı paspas sapı silah sayıldı
        -- Söylediğine görede ağzınıb üzerine yumruk yemiş 🙊 Sonra bacak kısmına vurmuş adamın. Belden yukarı değil. 1.600lira 😅 Vay babayın. Dayak yedim diye mahkemeye giderken dikkatli olun 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️. -- Video varmış atim. 10 saat önce yüklemişler 1 2 tane.
        https://youtu.be/mfKr_cHmqSE
        https://youtu.be/mfKr_cHmqSE
         tivayci
         TCk md. 6, f 1. fıkra, f bendi, 4. alt bente göre saldırı veya savunma amacı ile üretilmiş olmasa dahi bu amaçla kullanılan şeyler silahtır. senin itiraz ettiğin konuda hukuka aykırı bir şey yok. diğer kısım için ise meseleyi etraflıca bilmek lazım.
          bendemistimama
          Silah derken illa tabanca veya bicak anlamayin. failin karsi tarafa zarar verecek fiilinde etki gucunu arttiracagina inandigi kendi vucudu disinda olan her turlu somut gerecler silah olarak kabul edilebilir. Bu terlik olur pamuk balyasi olur tank olur ince sopa olur olur olur yani
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.