Made In Turkey! Türklerin Ürettiği En İyi Ürünler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Kim Kardashian’ın yeni korse markasının üretimini Türkiye’de yaptırdığını duymuşsunuzdur. Yurt dışında bir çok tekstil ürünlerinin etiketlerinde Made in Turkey amblemini görünce de ister istemez “as bayrakları” moduna geçmişsinizdir. Peki Türkiye’de üretilen en iyi ürünler sizce neler?
    peripedia
    Ev tekstilinde de başarılı markalarımızın olduğunu biliyoruz. Annem evdeki tüm perdeler ve nevresim takımlarının Taç olması konusunda çok duyarlıdır. Yurtdışında yaşayan akrabalarımız da çeyiz işlerini Türkiye’den hallediyorlardı. Maddi kaynaklı olduğunu düşünürüm hala ama Türk ürünlerinin kaliteli olduğunu söylüyorlardı kendileri.
     leafgoat
     şaka değil dimi bişiler üretmişiz
      nunukafasi
      Eğer kast edilen şey büyük markaların fabrikalarının Türkiye'de açılmasıysa ne yazık ki bu gurur duyulacak bir şey değil. Genellikle fabrikalar üçüncü dünya ülkelerine açılır. Hizmet kapitalizmi sanayi kapitalizmine tercih edilir gelişmiş ülkelerde.
       moonlight3rd
       Ben pick up resmine geldim. Burda pick up yok. Dio bile click-ül bait yapıyor artık
        cokbilmisdegilcokbilen
        Ben çok sevmesem de kesinlikle baklava. Hatta şunu şuraya bırakalım
        https://twitter.com/netflixturkiye/status/1282012511219470336
        https://twitter.com/netflixturkiye/status/1282012511219470336
         okadin
         Dizi sektöründe iyi olduğumuzu düşünüyorum. Neredeyse tüm dizilerimiz Orta Doğu başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediliyor. İran’lı kadınlar Türk jönlerimize bayılıyorlar. En son Cardi B olayında da gördük ki biz bu işte iyiyiz. Kadın Muhteşem Yüzyıl fanı çıktı resmen.
          detokssuyu
          Ben yabancı uyruklu bir arkadaşımın Kütahya Porselen’in ürünlerini çok sevdiğini ve kırılma pahasına Türkiye’den alıp ülkesine götürdüğünü gördüm. Kütahya Porselen diyorum.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.