Madde Bağımlılığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   leb
   insanın düşebileceği en kötü durumdur bence önceleri her şey çok tatlı gelir mükemmel eğlenirsin mükemmel sevisirsin hayatın ellerinden yavaş yavaş kayarken sen ben bu hayatı yaşıyorum zannedersin önce beyin kimyan bozulur bunu normalde keyif veren şeyler tabiri caizse boş kafayla keyif vermediği zaman fark edersin sonra asla madde kullanmadan mutlu olamadığını fark edersin rüyalarında kafa yaşarsın titreyerek uykundan uyanirsin ailen arkadaşların o çok sevdiğin sevgilin herkes seni yalnız bırakır hastane koridorlarında sesin yankılanir artık her şey için çok gec olmuştur bile tedavi olsan bile hayatın boyunca majör depresyon peşinde olacaktır.
    disi.ejderya
    Bana aşırı iyi geliyordu . Bırakmak güç olmadı benim için. Yine başlama potansiyelim cok yüksek.
     damarcibasi
     Esrar, kumar ve koka kullandım lakin hiçbirinde bir değişiklik hissetmedim. Esrardan sonra uykumun gelmesi dışında hiçbir effekti olmadı. Belki ortamı yakalayamadım benimle alakalı olabilir bilmiyorum. Denk gelirsem yine denerim ama ortamım müsait değil.
      kafatamircisi
      Kullanan kimi tanıdıysam ya cezaevinde ya mezarda.. olum sizde hiç akıl yokmu kafanız çalışmıyor mu ergen değilsiniz yönelim flan diyecem kazık kadar adamlarsınız. bi insan neden kendini uyuşturmak ister. bu bokları içip başı göğe eren gördünüz mü hiç geberirsiniz icmeyin.
       silmarillion
       Sigara bağımlısıyım ve keşke hiç başlamamış olsaydım..
        terliklihayvan
        bırakma motivasyonu önemli, o ortadan kalktı mı relapse neredeyse kaçınılmaz... maddenin keyif vericiliği ne kadar yüksekse bırakmak için gereken motivasyon da o kadar kuvvetli oluyor.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.