Maçoluğu Öven Kişi Vatan Hainidir!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   bizim bu ülkedeki maço seviciliğinden gına geldi artık. herkes övüp duruyor maçoluğu bunun yüzünden kibar erkekler ağlayıp sızlanıyorlar haklı olarak sokakların muhtelif köşelerinde. bu bebeklere bunu yapmaya hakkımız yok. bebek gibi çocukları üzmeyin kızlar, maçoymuş muçoymuş bunlar anca şekil peşinde olan dağ ayıları. gözünüzü açın artık. edis bebişini sevin❤️
    fairytale-
    Edisle oturup oje sureriz 😏 erkek dediğin butun ipleri disisinin eline verir fjhfh
     garavel_usta
     Yeter be! Yok böyle yapan erkek böyle yok şöyle yapan erkek şöyle. Bıktık ulan artık sizin bu saçma sapan argümanlarınıza maruz kalmaktan ve sınıflandırılmaktan. Erkekler olarak kimsenin övgüsüne ihtiyacımız yok. Şu ülkede öyle veya böyle yaşamaya çalışıyoruz. Yeter ulan artık! Bizde insanız. Dediğim gibi kimsenin övgüsüne ihtiyacımız yok. Övgülerinizi kendinize saklayın ve bizi bir salın artık.
      kafatamircisi
      Bazıları hardcore sever Zevkler ve renkler tartışılmaz)
       tsukyomi
       İlişki iki kişinin katkılarıyla olur, bir taraf daha baskın, diğer taraf daha sönükse, yani ipler bir kişinin elindeyse ilişki gözüyle bakmam ben ona açıkçası. Ama bazı hemcinslerim tasmasını seviyor işte, yapılacak bir şey yok. Kıskançlık cinayeti başlığı altında herhangi bir gazetenin 3. sayfasında okuyoruz onları sonra, yaşamı kadar kısa bir yazıda.
        sedefartuny
        Doğru söze ne hacet. Bir maço severim olayı aldı yürüdü. Sevmeyin kardeşim maçoları. Hayır maço tabiri de yanlış bir tabir. Ağırbaşlı de ciddi de ya da ne bileyim başa bir tanımlama bul ama maço sevilebili bir şey değil değerli hemcinslerim.
         myheartofstereo
         Herkes farklı tarzda insanlardan hoşlanır. yani genelleme biraz saçma olmuş
          asit
          Birinci gün överler ikinci gün severler üçüncü gün sevgili maçodan dayak yeyince, önce dizlerini dövmeye sonra sövmeye başlarlar. Bu asla sekmez.
           heygidigocadunya00
           Ağzı bozuk saygısız, her şeye karışan erkekleri saymazsak ; maçoluğa laf edenler Edisle gülüp eğlenip Kadir İnanır ile gelecek kurmak isterler (Teşbihte hata olmaz) 😀
            cherry-cupcake
            ama maço ile kılıbık arasında tercih yap deseler?? 😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.